25.06.2024
Телеканал NTD

Педро Санчес залишається на посаді прем’єр-міністра Іспанії

Педро Санчес залишається на посаді прем'єр-міністра Іспанії

Прем'єр-міністр Іспанії заявив, що лишається на посаді. Педро Санчес брав п'ятиденну відпустку, щоб обдумати своє політичне..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Прем’єр-міністр Іспанії заявив, що лишається на посаді. Педро Санчес брав п’ятиденну відпустку, щоб обдумати своє політичне майбутнє, оскільки щодо його дружини Бегонії Гомес розпочали попереднє судове розслідування.

Однак тепер Санчес обіцяє не тільки залишитися, а й працювати ще старанніше.

[Педро Санчес, прем’єр-міністр Іспанії]:

«Я вирішив працювати далі та, якщо можливо, ще більше зміцнювати свої позиції прем’єр-міністра в уряді Іспанії. Це не якась звичайна справа. Усе буде інакше, і я можу це гарантувати».

Заява Санчеса заспокоїла його союзників у коаліційному уряді, який торік ледве сформували лише завдяки тому, що вдалося залучити регіональні ліві партії.

Опозиція своєю чергою відреагувала глузуваннями.

[Альберто Нуньєс Фейхоо, лідер Народної партії]:

«Щодо того, що прем’єр-міністр легко виставляє себе дурнем, мені нічого сказати — це його справа. Але якщо моя країна піде таким шляхом, то я хотів би висловити свою думку: в Іспанії немає правителя, гідного своїх громадян».

Жителів Мадрида всі ці події з відпусткою та роздумами дратували. Але дехто радий, що не стало ще гірше.

[жителька Мадрида]:

«Гадаю, непогано, що він лишився. Зараз країні не треба нові вибори чи зміна уряду».

[житель Мадрида]:

«Це нікого не застало зненацька. Ми всі знали, що це лише його маленький трюк».

Аналітики вважають, що вчинок Санчеса ні на що не вплине. Між політичними опонентами в Іспанії і так немає порозуміння.

[Ігнасіо Хурадо, політолог]:

«Не думаю, що це взагалі щось змінить. Хіба що тільки опозиція тепер побачить можливість атакувати уряд, по суті, слабкий уряд. Гадаю, найближчими тижнями політичний клімат погіршиться».

Минулого тижня міський суд заявив, що розглядає скаргу, подану на дружину Санчеса. Організація «Чисті руки» звинуватила її у використанні свого впливового становища на ділові угоди. Але організація визнає, що спирається лише на статі в медіа. Прокурори заявили, що скаргу треба просто відхилити.

На думку опозиції, реакція Санчеса була неналежною для європейського лідера, і що це лише тактичний хід, зроблений для того, щоб заручитися підтримкою виборців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Педро Санчес залишається на посаді прем’єр-міністра ІспаніїПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомогиІзраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСуПрокурор МКС подав запит на видання ордерів на арешт лідерів Ізраїлю та ХАМАСуТайїп Ердоган: «Більш як 1000 членів ХАМАСу перебуває в лікарнях Туреччини»Новим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпекиУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загибліНа Apple подали до суду в США, звинувативши компанію в монополізації ринкуУрсула фон дер Ляєн може зберегти свою посаду ще на п’ять років

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: