28.10.2024
Телеканал NTD

Адміністрація Байдена скасувала послаблення нафтових санкцій щодо Венесуели

Адміністрація Байдена скасувала послаблення нафтових санкцій щодо Венесуели

Адміністрація Джо Байдена заявила, що не продовжуватиме ліцензію на послаблення санкцій щодо нафтогазового сектору Венесуели. Термін..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Адміністрація Джо Байдена заявила, що не продовжуватиме ліцензію на послаблення санкцій щодо нафтогазового сектору Венесуели. Термін її дії сплив 17 квітня. Як повідомляють, причина в тому, що Каракас не забезпечив проведення в країні вільних виборів, як того вимагали домовленості.

Сполучені Штати Америки затвердили послаблення санкцій для членів ОПЕК на шість місяців торік у жовтні. Це сталося після того, як влада Венесуели домовилася з опозицією про проведення вільних виборів.

Однак, як заявляє опозиція Венесуели, нічого з обіцяного влада не виконала.

Сама ж влада Венесуели впевнена, що виконала обіцянки, і звинувачує в усьому Вашингтон.

[Хорхе Родрігес, голова Національної асамблеї]:

«Те, що сталося сьогодні, не має нічого спільного з тим, що ми підписали. Це пов’язано з обмеженнями й з тим фактом, що США не погоджуються з вільними виборами у Венесуелі».

Як очікують, унаслідок відновлення санкцій світові ціни на нафту зростуть.
Коротке посилання на цю сторінку:

Адміністрація Байдена скасувала послаблення нафтових санкцій щодо ВенесуелиПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніБіля парламенту Грузії розганяють демонстрантів, поки всередині обговорюють закон про іноагентівАмериканський штат Аризона повернув закон 1864 року, який забороняє аборти майже в усіх випадкахООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівняУ Тбілісі посилюються протести проти закону про іноагентівІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки ІрануІзраїль відправив танки на північ Сектора Гази137 осіб загинуло й понад 180 постраждало внаслідок теракту в «Крокус Сіті Холі» у РосіїПовені спричинили хаос в Афганістані та Пакистані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: