25.10.2024
Телеканал NTD

У Помпеях знайшли давню бенкетну залу з фресками

У Помпеях знайшли давню бенкетну залу з фресками

Банкетну залу виявили під час розкопок у Помпеях. Її стіни пофарбовані в чорний колір, а зверху..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Банкетну залу виявили під час розкопок у Помпеях. Її стіни пофарбовані в чорний колір, а зверху нанесені фрески. Довжина приміщення — 15 метрів, ширина — шість.

На фресках зображено персонажів давньогрецької міфології, зокрема Єлену Троянську із царевичем Парісом і бога Аполлона з троянською царівною Кассандрою.

Археологи припускають, що зал був громадським місцем. Стіни пофарбували в чорний, щоб не було видно кіптяви від олійних ламп. Люди збиралися тут вечорами й розмовляли. У світлі ламп фрески на стінах наче оживали. Такі умови мали надихнути на розмови про піднесене.

Давньоримське місто Помпеї загинуло в 79 році нашої ери, коли сталося виверження Везувію. Попіл долітав навіть до Єгипту та Сирії. Виверження тривало майже добу. Помпеї накрило багатометровою товщею вулканічного попелу. Завдяки цьому в місті все збереглося таким, яким було до виверження.

Разом із Помпеями загинули міста Геркуланум та Стабії, а також кілька невеликих селищ та вілл. Там теж під час розкопок знайшли будівлі.

Помпеї залишаються однією з головних туристичних визначних пам’яток Італії. Торік тут побувало майже чотири мільйони відвідувачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Помпеях знайшли давню бенкетну залу з фрескамиСендбординг повертається до НамібіїУ Хорватії прихід весни святкують Фестивалем вогнівВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниПавич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природіНаціональний симфонічний оркестр США зіграв на старовинних інструментахКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на СициліїГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в ЖеневіРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціон

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: