25.10.2024
Телеканал NTD

Сицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газу

Сицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газу

Стратовулкан Етна, що в Італії, почав випускати майже ідеально круглі кільця пари та газу. Таке явище..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Стратовулкан Етна, що в Італії, почав випускати майже ідеально круглі кільця пари та газу. Таке явище досить рідкісне. Але останніми роками тут воно почастішало. Через цю особливість Етну прозвали Володаркою кілець.

[Джузеппе Барбагалло, гід]:

«Кілька днів тому на південно-східному схилі, що прямо перед нами, утворився новий кратер. Його жерло, з якого виходять кільця пари, ідеально кругле. Таке побачиш не щодня».

Кільця пускають і деякі інші вулкани. Це відбувається через постійне виділення пари та газів. Вони швидко підіймаються вгору і, проходячи через кругле жерло, утворюють такі ж круглі кільця. Спочатку вони чіткі, а потім розчиняються в атмосфері.

Попереднього разу Етна викидала кільця торік у грудні.

Цей стратовулкан розташований на східному узбережжі Сицилії. Висота Етни — понад 3300 метрів, площа — майже 1200 квадратних метрів. Це найбільший активний вулкан Італії. Він у два з половиною рази більший за Везувій.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуОстанню картину Караваджо показали в ЛондоніБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиТаємничі кулясті камені приваблюють туристів до лісу в Боснії і ГерцеговиніНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристівТвори мистецтва з обрізків робить єгипетський теслярНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномІракський перукар створює картини з волосся клієнтівФранцузький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-ЖанейроКам’яний Атлант знову височить у Долині храмів на Сицилії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: