28.10.2024
Телеканал NTD

Столиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати воду

Столиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати воду

Столиця Колумбії Богота цього тижня починає нормувати воду, щоб пом'якшити наслідки посухи. Природне лихо посилилося ще..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Столиця Колумбії Богота цього тижня починає нормувати воду, щоб пом’якшити наслідки посухи. Природне лихо посилилося ще більше через феномен Ель-Ніньйо. Мер міста каже, що ситуація критична.

[Карлос Галан, мер Боготи]:

«У березні становище погіршилося. В останній тиждень місяця ми чекали на дощ, завдяки якому рівень води у водосховищах піднявся би. Але цього не сталося. Березень у нас був одним із найпосушливіших місяців в історії».

Обмеження стосуватиметься й 11 муніципалітетів, що біля столиці. Загалом це зачепить понад дев’ять мільйонів осіб.

Зі слів мера, три водосховища, які становлять водну систему «Чингаза», забезпечують 70 % потреб Боготи у воді. Зараз вони заповнені менш ніж на 17 %. Це найнижчий рівень за 40 років.

[Карлос Галан, мер Боготи]:

«Рівень води зараз нижчий за прогнози на 2025 рік, згідно з якими води мало стати ще менше, ніж 2024-го».

Вплив феномена Ель-Ніньйо відчули в Колумбії наприкінці 2023 року. Він приніс високі температури та посухи, які призвели до лісових пожеж у всій країні. Через нього також у всіх водоймах країни рівень води впав до найнижчого за десятиліття.
Коротке посилання на цю сторінку:

Столиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати водуКоли відбудеться найближче сонячне затемнення, і хто його зможе побачитиВірмени протестують проти передання Азербайджану чотирьох сілДубайський стартап робить столове приладдя з пшеничної соломиНа грецькому острові Лесбос створили кладовище для емігрантівЯпонія додасть фінвалів до переліку видів для китобійного промислуЯку країну визнали найщасливішоюВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: