13.04.2024
Телеканал NTD

В Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамам

В Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамам

Перші п'ять місяців материнства для австралійки Ніни з Голд-Коста були і щасливими, і важкими. Уся річ..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Перші п’ять місяців материнства для австралійки Ніни з Голд-Коста були і щасливими, і важкими. Уся річ у самотності. Її батьки далеко, а чоловік їх не має.

Якось Ніна зрозуміла, що її доньці Міллі потрібна бабуся. Тоді молода мама й звернулася по допомогу до людей похилого віку. Відгукнулася Крістін Арнотт. Вона наразі не має онуків, а ось любові — аж за край.

[Крістін Арнотт, названа бабуся]:

«Думаю, коли даруєш чи отримуєш любов, її не буває забагато».

Ніна та Крістін швидко зблизилися.

[Ніна Петерсен, молода мама]:

«Хоч ми знайомі недавно, та вона стала членом нашої сім’ї і дуже багато значить для нас із Міллі».

Молодій мамі полегшало, а дні бабусі тепер насиченіші.

[Крістін Арнотт, названа бабуся]:

«Це дарує мені радість. Мені до вподоби спостерігати, як дівчинка росте. Я знаю її лише кілька місяців, але за цей час вона підросла й розвинулася. Вона каже більше слів і добре повзає».

Дослідники зазначають, що спілкування між різними поколіннями корисне для всіх.

[Аннеке Фітцджеральд, дослідниця]:

«Я виявила, що коли молоді та старі збираються разом, у них не тільки загоряються очі, а й пожвавлюється мозок».

На думку вчених, діти, які мають бабусь і дідусів, почуваються захищенішими, легше переживають негаразди й ліпше ставляться до інших людей похилого віку. А бабусі й дідусі, які дбають про онуків, живуть на п’ять років більше.

Тепер Ніна закликає інших молодих батьків брати до сім’ї названих бабусь і дідусів. Ну а Крістін каже, що, навіть коли в неї будуть свої внуки, вона однаково не перестане спілкуватися з Ніною та Міллі.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамУ Парижі відновили легендарний забіг офіціантівНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміPet Show — 2024: у Гонконгу проходить виставка домашніх тваринПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніУ Сіетлі тисячі людей милуються цвітом сакуриПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: