16.07.2024
Телеканал NTD

У Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горили

У Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горили

Дитинча західної рівнинної горили підростає в Лондонському зоопарку й тішить його гостей. Маля народилося 8 лютого...

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Дитинча західної рівнинної горили підростає в Лондонському зоопарку й тішить його гостей. Маля народилося 8 лютого. Маму звуть Еффі, а тата — Кібурі. Він прибув сюди в листопаді 2022 року з Тенерифе.

Маля народилося за три з половиною тижні після того, як з’явилося на світ дитинча в іншої самки з кличкою М’юку. У М’юку пологи пройшли добре, а ось в Еффі були труднощі — дитинча обмоталося пуповиною. Доглядачі уважно спостерігали за новонародженим, але допомога не знадобилася.

Зараз маля здорове й нормально розвивається. Його стать поки що не повідомляють.

Західні рівнинні горили живуть у Центральній та Західній Африці. Вони дуже рідкісні. У дикій природі лишилося щонайбільше 200 тисяч особин. Їм загрожує вирубування лісів і браконьєрство.

Рівнинні горили менші, ніж річкові. Живуть сімейними групами, які складаються з домінантного самця та п’яти-семи самок із дітьми. Розмножуються повільно. Самка народжує раз на п’ять років.

У зоопарках світу мешкає 550 таких горил.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиУ Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакУ зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренятЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніЕкіпаж вітрильника «Амеріго Веспуччі» ознайомить американців з італійською культуроюУ Празькому зоопарку народився рідкісний китайський панголінАвстралійські діти діляться досвідом, як відкрити свій бізнесІракський астроном-аматор приносить на набережну телескоп, щоб люди милувалися МісяцемУ Новому Південному Уельсі відкриється ветклініка для коалУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: