16.07.2024
Телеканал NTD

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Кумедні перегони влаштували в Сан-Франциско, що на заході США. Крутими та звивистими вулицями мчать десятки дитячих..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Кумедні перегони влаштували в Сан-Франциско, що на заході США. Крутими та звивистими вулицями мчать десятки дитячих триколісних велосипедів. Але їдуть на них переважно дорослі.

Це не лише змагання, а й конкурс. Багато хто в смішному костюмі. Образ продумують заздалегідь.

Змагання триває дві години. Дистанція — 200 метрів.

[Бред Лайн, учасник змагання]:

«Ми купили в інтернеті кілька триколісних велосипедів і трохи їх удосконалили. І тепер ми чудово проводимо тут час».

[Боні Блек, учасниця змагання]:

«Мені подобається швидкість. Коли їдеш, відчуваєш, що вона набагато більша, ніж здається збоку. Стрімко летіти донизу — це неймовірне відчуття».

Змагання називається «Принеси своє велике колесо». Проводять його вже понад 20 років. Спочатку учасників було небагато, але з кожним роком їх більшає. Приїжджають із різних штатів США. За змаганням завжди спостерігають сотні глядачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАКонкурс двійників Гарфілда влаштували в МалайзіїВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиТроє поросят й асани: йога зі свинями стає дедалі популярнішоюФестиваль у Стамбулі: мільйони тюльпанів прикрасили містоУ Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакТроє рідкісних андських ведмежат дебютують у зоопарку в Нью-ЙоркуСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщуАвстралійка побудувала енергоощадний будинок у вигляді кількох іглу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: