18.06.2024
Телеканал NTD

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у США

Кумедні перегони влаштували в Сан-Франциско, що на заході США. Крутими та звивистими вулицями мчать десятки дитячих..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Кумедні перегони влаштували в Сан-Франциско, що на заході США. Крутими та звивистими вулицями мчать десятки дитячих триколісних велосипедів. Але їдуть на них переважно дорослі.

Це не лише змагання, а й конкурс. Багато хто в смішному костюмі. Образ продумують заздалегідь.

Змагання триває дві години. Дистанція — 200 метрів.

[Бред Лайн, учасник змагання]:

«Ми купили в інтернеті кілька триколісних велосипедів і трохи їх удосконалили. І тепер ми чудово проводимо тут час».

[Боні Блек, учасниця змагання]:

«Мені подобається швидкість. Коли їдеш, відчуваєш, що вона набагато більша, ніж здається збоку. Стрімко летіти донизу — це неймовірне відчуття».

Змагання називається «Принеси своє велике колесо». Проводять його вже понад 20 років. Спочатку учасників було небагато, але з кожним роком їх більшає. Приїжджають із різних штатів США. За змаганням завжди спостерігають сотні глядачів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїМоре щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого ВалентинаСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамУ Мексиці жираф здійснить 50-годинну подорож до свого нового домуУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні Англії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: