13.03.2024
Телеканал NTD

У Парижі відновили легендарний забіг офіціантів

У Парижі відновили легендарний забіг офіціантів

Історичний забіг офіціантів повертається до Парижа після 13-річної перерви. На старті — 200 учасників. Вони мають..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Історичний забіг офіціантів повертається до Парижа після 13-річної перерви. На старті — 200 учасників. Вони мають пронести тацю з круасаном, філіжанкою кави та склянкою води так, щоб нічого не впало й не розлилося.

Клод працює офіціантом уже 40 років. Важливою частиною свого фаху вважає звичку охайно вдягатися.

[Клод Ізамбер, учасник змагань]:

«Чорні штани, чорні шкарпетки, добре начищені туфлі та краватка або метелик з піджаком. Це традиційно й по-паризьки».

Дистанція забігу — два кілометри. Попри назву, бігти не можна. Дозволено йти швидким кроком. Водночас журі може зняти бали за розлиту воду.

[Селія, учасниця змагань]:

«Серед учасників панувала добра атмосфера. Усі усміхалися та підтримували одне одного. Тому більше відчувалося, що ми серед колег, а не суперників. Це було чудово».

Перший забіг офіціантів у Парижі відбувся ще 1914 року. З 2011-го його не проводили. Не знайшлося спонсорів. Змагання відновили за підтримки мерії Парижа та міського управління водних ресурсів. Вони виділили 100 000 євро.

Переможців нагородили квитками на гастрономічні екскурсії та на церемонію відкриття Олімпіади в Парижі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Парижі відновили легендарний забіг офіціантівУ Сіетлі тисячі людей милуються цвітом сакури40 котів зустрічає гостей у котокав’ярні в ІракуНа острові Пасхи зібрали 9 тонн електронних відходівНайбільша у світі природна ковзанка відкрилась у КанадіPet Show — 2024: у Гонконгу проходить виставка домашніх тваринНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамам

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: