01.09.2021
Телеканал NTD

«Бульбашка щастя»: незвичайні побачення в будинку для людей похилого віку у Франції

«Бульбашка щастя»: незвичайні побачення в будинку для людей похилого віку у Франції

Француженка Наталі нарешті може не лише побачити чоловіка, але й доторкнутися до його руки. Щоправда, подружжя..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Француженка Наталі нарешті може не лише побачити чоловіка, але й доторкнутися до його руки. Щоправда, подружжя розділяє прозора плівка. Жозеф живе в будинку для людей похилого віку в Бурбурі, і з 22 травня тут знову дозволили відвідування.

Спочатку родичі спілкувалися через скляні двері всередині будівлі. Але адміністрація закладу вирішила, що це схоже на побачення у в’язниці. До того ж люди погано одне одного чули.

Тоді біля будівлі встановили надувний намет у вигляді гігантської бульки з двома тунелями з боків. Так родичі можуть безпечно зустрічатися, і відстань між ними немов зменшується.

[Одрі Бернар, директор будинку для людей похилого віку]:
«Дотик дуже важливий, особливо для людей із хворобою Альцгеймера. Іноді вони вже не говорять і можуть лише доторкнутися (до співрозмовника). Залишаються лише дотики рук».

Надувний намет уже нарекли «бульбашкою щастя».

У цьому будинку для людей похилого віку живе 60 осіб, і через суворі карантинні заходи ніхто коронавірусом не заразився.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Бульбашка щастя»: незвичайні побачення в будинку для людей похилого віку у ФранціїДідусь і птах: секрет дружби людини й голубаНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівКубинець 20 років дружить із пеліканамиРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в Англії