03.01.2021
Телеканал NTD

Столітнього британського капітана Тома Мура посвятять у лицарі

Столітнього британського капітана Тома Мура посвятять у лицарі

Британський ветеран Том Мур матиме лицарський титул. Таку честь він заслужив за благодійну акцію — капітан..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Британський ветеран Том Мур матиме лицарський титул. Таку честь він заслужив за благодійну акцію — капітан зібрав, якщо перерахувати на долари США, понад 39 мільйонів для лікарів і волонтерів, що працюють із хворими на COVID-19.

Титул 100-річного дідуся звучатиме як капітан сер Томас Мур.

[Том Мур, ветеран]:
«Я й нині той самий Том Мур. Звісно, це приємно. Гадаю, сер Томас звучить дуже добре, але всередині я не змінився».

Капітан чекає дня, коли королева Єлизавета II посвятить його в лицарі, і хвилюється. Дідусеві доведеться стати на одне коліно. Але в нього був перелом стегна, і він поки ходить із ходунками.

[Том Мур, ветеран]:
«Сподіваюся, що до того часу зможу нормально ходити. А інакше як мені впоратися, сидячи в інвалідному візку? І як стати на одне коліно? Адже, якщо сяду, то не зможу підвестися».

Дідусь сподівається, що, можливо, Єлизавета II подасть йому руку. Щоправда, надія невелика, бо королева ніколи так не робить.

Дата церемонії поки невідома. Через пандемію громадських заходів у Великій Британії не проводять.
Коротке посилання на цю сторінку:

Столітнього британського капітана Тома Мура посвятять у лицаріІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішка8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року