03.01.2021
Телеканал NTD

Відеозв’язок із батьками допомагає одужувати пацієнтам дитячої лікарні

Відеозв’язок із батьками допомагає одужувати пацієнтам дитячої лікарні

Дев'ятирічний Херемі — пацієнт Національного інституту здоров'я дітей Перу. Він уперше за багато днів бачить маму,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Дев’ятирічний Херемі — пацієнт Національного інституту здоров’я дітей Перу. Він уперше за багато днів бачить маму, але по відеозв’язку. Такі розмови в лікарні почали влаштовувати недавно.

Діти й батьки не можуть зустрітися, бо через карантин відвідування заборонене.

[Фабіола Левано, старша медсестра]:
«Ми раді цим відеодзвінкам, бо діти через ситуацію з коронавірусом не бачаться з батьками. Для них це спосіб поспілкуватися».

Маленькі пацієнти сумують за мамами й татами, а відеодзвінки поліпшують їм настрій.

[пацієнтка]:
«Мамо, я тебе люблю».

Відеодзвінки проводять медсестри, коли в них з’являються перерви в роботі. У цій лікарні лежать діти зі складними захворюваннями. За словами медиків, спілкування з батьками допомагає маленьким пацієнтам швидше одужувати.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відеозв’язок із батьками допомагає одужувати пацієнтам дитячої лікарніРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаран«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року