13.03.2024
Телеканал NTD

У Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загиблі

У Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загиблі

У Німеччині потрапив в аварію автобус із пасажирами. Він їхав із Берліна до Цюриха. Повідомляють про..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

У Німеччині потрапив в аварію автобус із пасажирами. Він їхав із Берліна до Цюриха. Повідомляють про п’ятьох загиблих. Понад 50 осіб дістали тілесні ушкодження.

[Олаф Гоппе, представник поліції Лейпцига]:

«Перевізник повідомив, що в автобусі було 53 пасажири та два водії. Я обережний із цифрами. Ми це ще перевірятимемо. Ідеться про людей, і завжди можливо, що однієї чи двох людей насправді там не було. Проте з огляду на те, що понад 50 людей розвезли по різних лікарнях, автобус був дуже повним».

Аварія сталася близько 10 години ранку за місцевим часом біля Лейпцига на жвавій трасі А9, що сполучає Берлін із Мюнхеном. Причини з’ясовують. Відомо, що автобус їхав прямою ділянкою дороги, а потім різко звернув праворуч і завалився на бік.

[Олаф Гоппе, представник поліції Лейпцига]:

«Щодо причин аварії, ми поки що можемо тільки припускати. Немає ознак того, що замішаний інший транспортний засіб».

Подробиць про загиблих поки що не повідомляють.

[Олаф Гоппе, представник поліції Лейпцига]:

«Ця автобусна компанія перевозить найрізноманітніших людей із Берліна до Цюриха, тому там можуть бути люди різного віку. Інших подробиць поки що немає».

Пасажирські автобуси й раніше потрапляли в аварії на трасі А9. П’ять років тому в такому ДТП загинула одна людина.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загибліНімецькі машиністи оголосили найдовший страйк в історії країниБойовики-хусити виганяють з Ємену американців і британцівТрьох американських військовиків убито внаслідок атаки дрона в ЙорданіїПольські та чеські фермери перекрили КПП на кордоні з НімеччиноюАмериканський штат Аризона повернув закон 1864 року, який забороняє аборти майже в усіх випадкахООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівняДональд Трамп здобув перемогу на перших президентських праймерізСпалах лихоманки денге може перешкодити карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: