16.06.2024
Телеканал NTD

Велика Британія наклала санкції на китайських хакерів

Велика Британія наклала санкції на китайських хакерів

Велика Британія наклала санкції на двох фізичних осіб та одну компанію, які пов'язані з китайською владою..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Велика Британія наклала санкції на двох фізичних осіб та одну компанію, які пов’язані з китайською владою і які, як припускають, відповідальні за кібератаки та шпигунську діяльність у країні.

Зокрема, обмеження запровадили щодо хакерської групи, пов’язаної з APT31 — підрозділом міністерства держбезпеки КНР.

Зі слів парламентарів, мішенню хакерів були чиновники, військові підрядники, китайські дисиденти та охоронні компанії.

[Олівер Доуден, заступник прем’єр-міністра Великої Британії]:

«Сполучене Королівство сьогодні наклало санкції на двох фізичних осіб та одну організацію, що пов’язані з державною мережею APT31, за шкідливу кіберактивність щодо чиновників, урядових установ та парламентарів у всьому світі».

Заступник прем’єр-міністра Олівер Доуден зазначив, що суб’єкти, пов’язані з владою КНР, проводять кіберкампанії, націлені на демократичні інститути, а також ведуть розвідувальну діяльність щодо парламенту Великої Британії.

Парламентарі також зазначають, що зазнають тиску Пекіна, коли його критикують.

Як уважають у США, глобальна хакерська операція Пекіна мала на меті «придушити критиків китайського режиму, поставити під загрозу урядові інститути та вкрасти комерційні таємниці».

Посольство КНР у Лондоні назвало це наклепом.

Нагадаємо, раніше Борис Джонсон, коли був прем’єр-міністром, через загрозу нацбезпеці обмежив деякі китайські інвестиції та висловлював занепокоєння щодо придушення свобод у Гонконгу. Це значно погіршило відносини між Лондоном та Пекіном.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія наклала санкції на китайських хакерівХаос в аеропортах: у Великій Британії стався масовий збій у системі реєстрації пасажирівКитайський винищувач мало не збив австралійський військовий гелікоптерКенія відправила до Гаїті 400 поліціянтів на боротьбу з бандитамиМакрон тимчасово зупинив виборчу реформу в Новій КаледоніїПісля повені на півдні Бразилії поширюються небезпечні хворобиТуристів евакуювали з Нової Каледонії на військових літакахРіші Сунак визнав поразку після виборів і готовий пітиЯк реагують кіпріоти на погрози «Хезболли»«Карачі — бетонні джунглі»: екстремальна спека в Пакистані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: