18.08.2024
Телеканал NTD

Не можуть загасити: велика лісова пожежа в Перу загрожує флорі та фауні

Не можуть загасити: велика лісова пожежа в Перу загрожує флорі та фауні

Велику лісову пожежу вже кілька днів не можуть приборкати в Перу. Полум'я загрожує місцевій флорі та..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Велику лісову пожежу вже кілька днів не можуть приборкати в Перу. Полум’я загрожує місцевій флорі та фауні у водно-болотних угіддях на заході країни. Жителям регіону також важко дихати через дим.

[Вольтер Сото, мер Нуево-Чимботе]:

«Пожежа завдає величезної шкоди нашій флорі та фауні. Це також спричинює захворювання органів дихання в людей. Було багато диму. Ми гасимо вогонь, але за мить він знову спалахує в різних місцях».

Дістатися до вогнищ пожежникам заважає важкопрохідна та небезпечна місцевість. До гасіння залучили літаки та вертольоти.

[Вольтер Сото, мер Нуево-Чимботе]:

«Вогонь просувається. Наша муніципальна команда працює з командою цивільної оборони та пожежниками вже три дні, але ми не можемо дістатися до мулистої ділянки, бо ризикуємо потонути. Треба, щоби втрутився центральний уряд та міністерство оборони, нам також потрібна участь Конгресу, щоб ми могли дістати допомогу та прискорити роботу».

За даними природоохоронних органів, причину пожежі розслідують.
Коротке посилання на цю сторінку:

Не можуть загасити: велика лісова пожежа в Перу загрожує флорі та фауніСША внесли єменських хуситів до списку терористичних угрупованьІзраїль оголосив, що вивів майже всі війська з півдня Сектора ГазиЗнов маски: у Мілані нічим дихатиГаїтяни шукають захисту від банд біля поліційних дільницьУ Балтиморі починають підіймати міст, що обвалився, а тіла всіх загиблих поки що не знайшлиТріщина завдовжки 3 км утворилася під час ще одного виверження вулкана в ІсландіїБандити застрелили 12 людей у багатому передмісті столиці ГаїтіПівнічна Корея знову запустила крилаті ракети в мореУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загиблі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: