18.05.2024
Телеканал NTD

Тисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСу

Тисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСу

Тисячі жителів Ізраїлю вийшли на вулиці, вимагаючи негайно звільнити заручників у Секторі Гази. Вони пройшли дорогами..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Тисячі жителів Ізраїлю вийшли на вулиці, вимагаючи негайно звільнити заручників у Секторі Гази. Вони пройшли дорогами Тель-Авіва із зображеннями захоплених 7 жовтня ХАМАСом жінок і в одному місці ненадовго перекрили шосе.

За даними ізраїльської влади, у руках палестинського угруповання лишається 134 заручники. Припускають, що їх тримають у Секторі Гази. Загалом унаслідок жовтневого нападу ХАМАСу понад 1200 ізраїльтян було вбито. Ще 253 осіб узяли в заручники.

[Смір Дан, дядько заручника]:

«Ми хочемо домогтися переговорів. Ми знаємо, що повернути їх можна за допомогою дипломатів, людей, які вміють вести переговори. У них має бути шанс зробити це. Настав час дати їм можливість».

В адміністрації Біньяміна Нетаньягу кажуть, що уряд хоче повернути всіх, і що ХАМАС висуває неприйнятні вимоги. ХАМАС своєю чергою звинувачує Ізраїль у зриві переговорів щодо припинення вогню.

Водночас у Тель-Авіві пройшов ще один протест. Учасники вимагали, щоб до армії почали призивати ультраортодоксальних євреїв-чоловіків.

Їх звільнення від служби давно викликає суперечки. З огляду на мобілізацію інші громадяни дедалі більше невдоволені.

За даними ізраїльських медіа, у цьому протесті взяло участь близько 10 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСуНирки — у центрі нової кризи в НепаліАвстралія підтвердила загибель волонтера в Секторі Гази та зажадала від Ізраїлю відповідейСотні людей уважають зниклими безвісти після пожеж у ЧиліІзраїль: намітився прогрес щодо угоди про звільнення заручниківСупервівторок завершився перемогою Дональда Трампа та Джо БайденаНа АЕС «Фукусіма-1» стався витік радіоактивної водиСотні тисяч людей у Мексиці вийшли на протест проти президента країниВ Індонезії через повені та зсуви гинуть людиКитай обурений санкціями, запровадженими через війну в Україні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: