16.06.2024
Телеканал NTD

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у Судані

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у Судані

Понад 220 000 дітей найближчим часом можуть померти з голоду в Судані. Про це повідомило Управління..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Понад 220 000 дітей найближчим часом можуть померти з голоду в Судані. Про це повідомило Управління ООН з координації гуманітарних справ. За його даними, у цій східноафриканській країні може початися найбільша у світі гуманітарна криза.

Уже зараз понад третина населення Судану живе надголодь. Така ситуація переважно існує в регіоні Дарфур та провінціях Північний Кордофан, Хартум та Ель-Гезіра.

У деяких районах Дарфуру наприкінці весни через неврожай може виникнути гостра нестача продовольства, яку ООН оцінює як «п’ятий рівень».

[Едем Восорну, працівниця ООН]:

«Ми називаємо цю стадію катастрофою. Масштаби нестачі харчів стрімко зростають, викликаючи тривогу. Це вже забирає життя дітей. У недавній доповіді “Лікарів без кордонів” сказано, що в таборі “Замзам” в Ель-Фаширі, що на півночі Дарфуру, що дві години вмирає дитина».

Гуманітарна криза в Судані поглибилася через громадянську війну. Вона почалася торік у квітні. Воєнізована організація «Сили швидкого реагування» не захотіла інтегруватися в армію і почала з нею боротися.

[Мауріціо Мартіна, працівник ООН]:

«Ескалація бойових дій прямо загрожує продовольчій безпеці, тим більше, що конфлікт поширюється на нові райони. Бойові дії поширюються на південно-східні провінції — житницю Судану».

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, торік виробництво зернових у Судані зменшилося майже вдвічі.

До того ж у зонах конфлікту майже не лишилося лікарень, які б працювали. Через це може зрости дитяча смертність від хвороб, які можна вилікувати чи яким можна запобігти.

Раніше Радбез ООН закликав сторони конфлікту в Судані дати змогу міжнародним організаціям надавати гуманітарну допомогу цивільним людям.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у СуданіКНДР запустила кулі з екскрементами на територію Південної КореїВідкрита тюрма: як в’язнів Чехії повертають у суспільствоБоснійський хлопчик — єдиний учень у своїй школіЇжу класу люкс хочуть адаптувати для космосуЩе одне літо без світла: єгиптяни готуються до нових відключеньПісля повені на півдні Бразилії поширюються небезпечні хворобиУ Кенії люди гинуть від повенейПрацівники Samsung у Південній Кореї оголосили триденний страйкУ столиці Ємену мінікурорти створюють просто на території приватних осель

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: