18.07.2024
Телеканал NTD

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у Судані

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у Судані

Понад 220 000 дітей найближчим часом можуть померти з голоду в Судані. Про це повідомило Управління..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Понад 220 000 дітей найближчим часом можуть померти з голоду в Судані. Про це повідомило Управління ООН з координації гуманітарних справ. За його даними, у цій східноафриканській країні може початися найбільша у світі гуманітарна криза.

Уже зараз понад третина населення Судану живе надголодь. Така ситуація переважно існує в регіоні Дарфур та провінціях Північний Кордофан, Хартум та Ель-Гезіра.

У деяких районах Дарфуру наприкінці весни через неврожай може виникнути гостра нестача продовольства, яку ООН оцінює як «п’ятий рівень».

[Едем Восорну, працівниця ООН]:

«Ми називаємо цю стадію катастрофою. Масштаби нестачі харчів стрімко зростають, викликаючи тривогу. Це вже забирає життя дітей. У недавній доповіді “Лікарів без кордонів” сказано, що в таборі “Замзам” в Ель-Фаширі, що на півночі Дарфуру, що дві години вмирає дитина».

Гуманітарна криза в Судані поглибилася через громадянську війну. Вона почалася торік у квітні. Воєнізована організація «Сили швидкого реагування» не захотіла інтегруватися в армію і почала з нею боротися.

[Мауріціо Мартіна, працівник ООН]:

«Ескалація бойових дій прямо загрожує продовольчій безпеці, тим більше, що конфлікт поширюється на нові райони. Бойові дії поширюються на південно-східні провінції — житницю Судану».

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, торік виробництво зернових у Судані зменшилося майже вдвічі.

До того ж у зонах конфлікту майже не лишилося лікарень, які б працювали. Через це може зрости дитяча смертність від хвороб, які можна вилікувати чи яким можна запобігти.

Раніше Радбез ООН закликав сторони конфлікту в Судані дати змогу міжнародним організаціям надавати гуманітарну допомогу цивільним людям.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у СуданіУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажіЧерез спеку в столиці Чилі оголосили червоний рівень небезпекиЯк Австралія перетворила морських шкідників на джерело цінної ікриЧому китайський середній клас не може собі дозволити весілляМер Венеції пояснив, чому відвідування історичної частини міста стане платнимЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїООН: п’ять країн допоможуть Гаїті в боротьбі з озброєними бандамиВирощування календули процвітає в Єгипті, попри економічний спад100-річний олімпійський чемпіон Франції готується нести смолоскип Ігор 2024 року

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: