18.05.2024
Телеканал NTD

Яку країну визнали найщасливішою

Яку країну визнали найщасливішою

Фінляндія знову очолила список найщасливіших раїн світу. Усесвітню доповідь Центру дослідження добробуту Оксфордського університету опублікували в..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Фінляндія знову очолила список найщасливіших раїн світу. Усесвітню доповідь Центру дослідження добробуту Оксфордського університету опублікували в середу. У ній ураховано рівень соціальної підтримки, доходу, здоров’я, свободи, щедрості та наявності корупції, що й визначає щастя жителів країни.

Фінляндія очолює список сьомий рік поспіль. За нею іде Данія та Ісландія.

Директор Центру дослідження та редактор звіту каже, що серед факторів, які сприяють добробуту людей, — ВВП на душу населення, розподіл багатства та загальний добробут, що забезпечує психологічну стабільність і тривалість здорового життя.

[Жан-Еммануель де Нев, автор доповіді]:

«Скандинави справді домінують у п’ятірці найкращих. У самому низу Афганістан. Він опустився ще нижче в добробуті. Тобто середньостатистичний житель Афганістану вважає, що його щастя на шкалі від 0 до 10 розташоване на позначці 1,7. А в Данії та Фінляндії воно набагато вище, майже 8 із 10. Це середня задоволеність життям у цих країнах».

Згідно зі звітом, Норвегія, Швеція, Німеччина, Франція, Велика Британія та Іспанія — це країни, де старенькі значно щасливіші за молодих. Тоді як у Португалії та Греції картина протилежна.

Рівень щастя серед молоді віком від 15 до 24 років різко впав у Північній Америці, тоді як у Центральній та Східній Європі було найбільше зростання.

У звіті йдеться, що рівень щастя знизився на Близькому Сході та в Північній Африці. Там відзначають великий спад серед представників середніх вікових груп.

Афганістан і Ліван у дослідженні залишаються двома найнещаснішими країнами.

Україна опинилася на 105 місці з понад 140 країн світу.

Зазначимо, першу таку доповідь підготували у 2012 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

Яку країну визнали найщасливішоюУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судУ принцеси Кейт — рак, британці приголомшеніОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Штат США Нью-Джерсі сподівається вийти на ринок кленового сиропуЯк кавові фермери допомагають Панамському каналуООН: п’ять країн допоможуть Гаїті в боротьбі з озброєними бандамиВеличезне джерело природного водню знайшли в албанській шахтіНайбільшу у світі дерев’яну вітряну турбіну збудували у ШвеціїООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у Судані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: