13.04.2024
Телеканал NTD

Верховний суд США дозволив Техасу арештовувати нелегальних мігрантів

Верховний суд США дозволив Техасу арештовувати нелегальних мігрантів

Верховний суд США ухвалив, що спірний техаський закон, який криміналізує несанкціонований перетин кордону, може набути чинності...

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Верховний суд США ухвалив, що спірний техаський закон, який криміналізує несанкціонований перетин кордону, може набути чинності. Раніше адміністрація Байдена намагалася його скасувати, заявляючи, що забезпечення дотримання міграційного законодавства — справа Вашингтона. Проте ухвала 6–3 відхилила цю спробу.

[Грег Ебботт, губернатор Техасу]:

«Я використав пункт конституції, який дає штатам право себе захищати».

Губернатор Техасу Грег Ебботт заявив про це за два місяці після того, як підписав закон, що дозволяє правоохоронним органам штату арештовувати людей, підозрюваних у незаконному в’їзді до Сполучених Штатів Америки.

Він сказав, що закон необхідний, бо адміністрація Байдена не може забезпечити дотримання федеральних законів. А вони передбачають кримінальну відповідальність за нелегальний чи повторний в’їзд.

Адміністрація Байдена подала до суду, щоб заблокувати цей закон штату, стверджуючи, що він не відповідає конституції США та федеральному законодавству, бо порушує повноваження уряду США регулювати імміграцію.

Верховний суд ухвалив, що спроба Байдена заблокувати закон призведе до «подальшого хаосу та кризи в імміграційному правозастосуванні».

Закон Техасу кваліфікує незаконний в’їзд або повторний в’їзд до Техасу як злочин штату та передбачає покарання від 180 днів до 20 років в’язниці.

Міністр закордонних справ Мексики назвала закон Техасу антимігрантським та ксенофобським.

Раніше Техас, щоб стримати нелегалів, проводив операцію «Самотня зірка». Він використовував такі заходи, як розміщення військ Національної гвардії на кордоні, блокування кордону дротом і встановлення плавучого бар’єра вздовж усієї течії Ріо-Гранде.
Коротке посилання на цю сторінку:

Верховний суд США дозволив Техасу арештовувати нелегальних мігрантівТисячі сербів знову протестують проти результатів виборівООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелектуЦАГАЛ: у Секторі Гази загинув 31 ізраїльський заручникУрсула фон дер Ляєн може зберегти свою посаду ще на п’ять роківТисячі ізраїльтян вимагають звільнити заручників із полону ХАМАСуЯпонія втратила титул третьої за величиною економіки світуАлбанія незабаром почне приймати мігрантів у межах угоди з ІталієюТріщина завдовжки 3 км утворилася під час ще одного виверження вулкана в ІсландіїНегода залишила без світла сотні тисяч австралійців

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: