18.07.2024
Телеканал NTD

Французький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-Жанейро

Французький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-Жанейро

У Ріо-де-Жанейро змінив вигляд найпрестижніший готель міста. Його фасад заграв завдяки яскравим вкрапленням і тепер нагадує..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

У Ріо-де-Жанейро змінив вигляд найпрестижніший готель міста. Його фасад заграв завдяки яскравим вкрапленням і тепер нагадує калейдоскоп.

Французький художник Даніель Бюрен пожвавив вигляд готелю, обклеївши вікна вітражною плівкою. Використав жовтий, блакитний, зелений та червоний кольори. Фасад притягує погляд і вдень, і ввечері, коли вже темно.

[Даніель Бюрен, художник]:

«Це дуже помітно, коли люди вмикають світло, заходячи до кімнати. Тож уночі кольори вікон довільно змінюються».

Цей готель найвідоміший у Ріо-де-Жанейро. Тут зупинялися такі знаменитості, як Волт Дісней, Майкл Джексон, принцеса Діана та Лучано Паваротті.

Даніель Бюрен виконує замовлення однієї готельної мережі. Вона розпочала проєкт «Барвиста зупинка», щоб оновити шість своїх готелів у різних країнах. Французький художник уже прикрасив готель у Кейптауні в ПАР. Після Бразилії вирушить до Тоскани та Венеції, а потім на Мальорку до Іспанії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-ЖанейроБез інтернету та зв’язку: на Балі відзначили День тишіКубинське болеро внесли до списку культурної спадщини ЮНЕСКОМодний дім Carolina Herrera показав красу як силуМузикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небіЯк лондонський ресторан готує їжу лише з місцевих інгредієнтівДодав життєрадісності в мистецтво: виставка картин Франса Галса відкрилася в АмстердаміВікінги повернулися: на Шетландських островах урочисто спалили дракарУ Хорватії прихід весни святкують Фестивалем вогнівНаціональний симфонічний оркестр США зіграв на старовинних інструментах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: