16.07.2024
Телеканал NTD

Ізраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСу

Ізраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСу

Допомога, що надходить морем, дістанеться палестинському цивільному населенню в Секторі Гази, а не ХАМАСу. Про це..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Допомога, що надходить морем, дістанеться палестинському цивільному населенню в Секторі Гази, а не ХАМАСу. Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант.

[Йоав Галант, міністр оборони Ізраїлю]:

«Гуманітарне питання, яке невдовзі буде на порядку денному у зв’язку з очікуваним прибуттям суден, — головна тема в межах забезпечення постачання цивільному населенню, а не ХАМАСу. Такі дії послаблюють ХАМАС і посилюють нас».

У вівторок судно з двома сотнями тонн гумдопомоги для Сектора Гази вийшло з Кіпру. Це пілотний проєкт відкриття морського коридору для доставляння вантажів цивільному населенню анклаву.

Як повідомляють гуманітарні агенції, після п’яти місяців війни сотні тисяч палестинців перебувають на межі голоду. Так, ООН попереджає, що принаймні 576 000 осіб, тобто чверть населення анклаву, гостро потребує продовольства.

Американські військовики заявили, що гуманітарну допомогу везе також і їхній корабель.

Тоді як постачати вантажі сушею майже припинили, увагу зосередили на альтернативних маршрутах, зокрема на доставлянні морем і повітрям.

На цих кадрах кілька літаків скидають піддони з гуманітарною допомогою на півночі Гази.

Експерти кажуть, що такий вид доставляння менш ефективний, бо майже неможливо гарантувати, що вантажі розподілять серед тих, хто найбільше їх потребує.

Суходолом гумдопомогу майже не привозять, бо озброєні угруповання палестинців нападають на машини й намагаються їх пограбувати.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ізраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСуДональд Трамп переміг на республіканських виборах у МічиганіНегода залишила без світла сотні тисяч австралійцівУ Балтиморі починають підіймати міст, що обвалився, а тіла всіх загиблих поки що не знайшлиМарш на Нью-Делі: індійські фермери відкинули пропозицію владиКонституційна рада Франції скасувала частину пунктів спірного міграційного законуБанди підпалили парковання в столиці Гаїті: згоріли десятки машинТисячі сербів знову протестують проти результатів виборівПрем’єр-міністр Гаїті подав у відставку на тлі насильства в країніІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки Ірану

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: