18.07.2024
Телеканал NTD

Канада обмежить час роботи для іноземних студентів

Канада обмежить час роботи для іноземних студентів

Канадський уряд планує обмежити роботу іноземних студентів. Країна зіткнулася з небувалим напливом іноземців, які бажають здобути..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Канадський уряд планує обмежити роботу іноземних студентів. Країна зіткнулася з небувалим напливом іноземців, які бажають здобути освіту. Ті користуються спрощеними міграційними правилами.

Тепер студенти зможуть працювати максимум 20 годин на тиждень. Раніше було 40.

[студентка]:

«Навряд чи вони подумали про це з погляду студентів. 30 тисяч доларів (за університет) — це дуже велика сума. Не знаю, звідки батьки можуть узяти такі гроші».

У Канаді рекордний приріст населення. За рік він перевищив 3,2 %. Таких темпів не було з 50-х років минулого століття. Водночас приріст відбувається завдяки міграції: іноземних робітників і студентів.

Загалом студенти становлять 2,5 % населення країни. Є побоювання, що після запровадження нових обмежень якийсь час бракуватиме працівників у галузі громадського харчування та роздрібної торгівлі.

[Максимиліан Рой, віцепрезидент Асоціації рестораторів Канади]:

«На студентів припадає 4,6 % усіх наших працівників. Це дуже важлива частина галузі, і ми хочемо бути впевненими, що вона, як і раніше, доступна».

Водночас мета уряду — зменшити кількість студентів, щоб зупинити темпи інфляції заробітної плати та знизити попит на оренду доступного житла. Останній показник нині зашкалює.

Система охорони здоров’я Канади також зазнає величезного тиску, бо лікарів бракує, а, відповідно, знижується і якість обслуговування.

Як показують опитування, більш ніж половина канадців уважає, що країна має приймати менше іноземних студентів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Канада обмежить час роботи для іноземних студентівУ передмісті Парижа відкрилося Олімпійське селищеВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загибліВ Уганді фермери переходять на вирощування бамбука19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до ІракуСША заступилися за Філіппіни після їхнього зіткнення з КитаємСуданці виходять в інтернет через Starlink, оскільки мобільного зв’язку немаєБандити застрелили 12 людей у багатому передмісті столиці ГаїтіВлада Азербайджану зносить будівлю колишнього карабаського парламенту

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: