13.03.2024
Телеканал NTD

Музикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небі

Музикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небі

У досвітній час над Мюнхеном лунає мелодія. Фортепіанний концерт відбувається просто в небі. За інструментом сидить,..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

У досвітній час над Мюнхеном лунає мелодія. Фортепіанний концерт відбувається просто в небі. За інструментом сидить, а точніше висить швейцарський музикант Ален Рош. Фортепіано теж підвішене вертикально за десять метрів над землею. Його утримує піднімний кран. А внизу розмістилися глядачі.

Піаніст виконує власний твір.

[Ален Рош, музикант]:

«Музику було написано до 22 грудня — дня зимового сонцестояння. Вона так і називається — “Зимове сонцестояння”. І щодня я трохи змінюю її залежно від звуків природи, які чую, і від того, що дізнаюся, перебуваючи на природі. Причому іноді погода дуже екстремальна із сильним вітром, льодом, снігом та дощем».

У музиканта заплановано 182 виступи — від зимового сонцестояння до літнього.

[глядачка]:

«Я була тут минулого тижня й можу сказати, що є відмінності. Вони зумовлені звуками природи, які надихали автора. Це чудово, і я б прийшла на концерт знову».

[глядач]:

«Неймовірно, що він може грати в таких умовах, особливо за такого вітру. Атмосфера чудова. І це унікально — грати на фортепіано, що висить на піднімному крані. Це фантастика. Музика теж. Чудово. Унікально».

Концерти в небі — це частина артпроєкту «Фортепіанна вертикаль». Пізніше Ален Рош виступить у Швейцарії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Музикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небі2400 троянд різних сортів привезли на виставку в ІндіїСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуДодав життєрадісності в мистецтво: виставка картин Франса Галса відкрилася в АмстердаміВедмеді, кобили й турки: парад М’ясопуст у чеському селіФестиваль світла прикрасив Копенгаген в останній місяць зимиФруктова мода: як з ананасів роблять взуттяСтолиця Словенії — Місто драконів — святкує китайський Новий рікНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюВиставки, присвячені кактусам та квітковому дизайну, відкрилися в музеї Іва Сен-Лорана в Марракеші

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: