13.04.2024
Телеканал NTD

Десятки аеростатів літали над швейцарським містечком в альпійській долині

Десятки аеростатів літали над швейцарським містечком в альпійській долині

Десятки різнобарвних повітряних куль усіяли майже безхмарне небо над швейцарським альпійським містом Шато-д'О. Тут проходить щорічний..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Десятки різнобарвних повітряних куль усіяли майже безхмарне небо над швейцарським альпійським містом Шато-д’О. Тут проходить щорічний фестиваль повітроплавання. Він зібрав пілотів і глядачів з усього світу.

Американський пілот Еліав Коен налітав понад 1000 годин у багатьох країнах, зокрема в США та Таїланді. Каже, що тут найнеймовірніше місце для польотів на аеростатах.

[Еліав Коен, пілот аеростата]:

«У США в горах зазвичай не літають, особливо через гірські долини, бо між ними немає міст. Тож можливість літати тут над Альпами на висоті 2500–2700 метрів просто вражає. Також одночасно літає 50–60 повітряних куль. Це приголомшливо, особливо в цьому красивому та безтурботному місці».

Захід триває дев’ять днів. Беруть участь команди на 75 аеростатах.

[Еліав Коен, пілот аеростата]:

«Це дуже заспокоює. На повітряній кулі не відчуваєш турбулентності. Просто Земля віддаляється від тебе, а ти віддаляєшся від неї».

Містечко Шато-д’О стоїть в альпійській долині. Воно славиться сильними вітрами, завдяки яким польоти тут особливі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Десятки аеростатів літали над швейцарським містечком в альпійській долиніЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваХудожник розмальовує стовпи електропередачі в австралійському містечкуПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніДанські кондитери змагаються у створенні найсмачніших «карнавальних булочок»Екзотичному Мадагаскару присвятили фестиваль орхідей у Садах К’ю в ЛондоніЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміСтамбул: як собаки-терапевти допомагають в аеропорту

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: