13.03.2024
Телеканал NTD

Бойовики-хусити виганяють з Ємену американців і британців

Бойовики-хусити виганяють з Ємену американців і британців

Бойовики-хусити, які контролюють основну частину Ємену, виганяють американських і британських працівників ООН та гуморганізацій. Їм дали..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Бойовики-хусити, які контролюють основну частину Ємену, виганяють американських і британських працівників ООН та гуморганізацій. Їм дали місяць, щоб ті залишити країну. Про це йдеться в документі, який зачитав офіційний представник хуситів.

Як кажуть бойовики, це відповідь на ракетні удари США, Великої Британії та інших держав по їхніх об’єктах.

Нині західні країни проводять у Червоному морі операцію для захисту комерційних суден від нападів хуситів. Вони ще б’ють по цілях у Ємені, щоб знизити здатність цих бойовиків, яких підтримує Іран, порушувати світове судноплавство.

Недавно уряд США також повернув хуситів до списку терористичних угруповань. А представник Білого дому Джон Кірбі сказав, що удари по об’єктах хуситів дали позитивні результати.

Самі бойовики кажуть, що нападають на судна на знак солідарності з палестинцями, яких атакує Ізраїль. Вони повідомили, що вдарили балістичними ракетами по кількох американських військових кораблях в Аденській затоці та Баб-ель-Мандебській протоці.

Як повідомила компанія Maersk, вибухи змусили розвернутися два кораблі її дочірньої компанії, які перевозили американські військові вантажі.

У заяві хусити ще наказали іноземним компаніям не наймати американських чи британських громадян.

Посольство США повідомило, що знає про лист, але не може будь-що заявляти від імені ООН чи гуморганізацій, які працюють у Ємені.

У посольстві Великої Британії кажуть, що його персонал не отримував наказу залишити країну, і що місія контактує з ООН щодо цього питання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бойовики-хусити виганяють з Ємену американців і британцівНирки — у центрі нової кризи в НепаліКанада обмежить час роботи для іноземних студентівВелика Британія наклала санкції на китайських хакерівУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судШлях до НАТО відкрився: Угорщина схвалила членство ШвеціїВ Улан-Баторі внаслідок вибуху автоцистерни спалахнула багатоповерхівкаДональд Трамп переміг на республіканських виборах у МічиганіАвстралія підтвердила загибель волонтера в Секторі Гази та зажадала від Ізраїлю відповідейСлухання щодо БАПОРу: у Конгресі США агентство назвали «шоу жахів»

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: