16.08.2024
Телеканал NTD

Готель у Римі відкрив доступ до колекції старовинних картин, скульптур та гобеленів

Готель у Римі відкрив доступ до колекції старовинних картин, скульптур та гобеленів

Цей п'ятизірковий готель популярний серед знаменитостей і заможних людей. Його вважають найпрестижнішим у Римі. А тепер..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Цей п’ятизірковий готель популярний серед знаменитостей і заможних людей. Його вважають найпрестижнішим у Римі. А тепер сюди на екскурсію зможуть прийти всі охочі.

Готель має велику колекцію творів мистецтва, яку зібрали його колишні власники. Керівництво вирішило, що такі цінності не можна приховувати від людських очей.

[Александра Массіна, мистецтвознавець]:

«У нас є гобелени мануфактури Бове, картини Джанбаттісти Тьєполо та послідовників Караваджо, скульптури та чудові меблі. Ця колекція містить приблизно тисячу творів мистецтва, які розташовані в усьому готелі».

У холі гостей зустрічають чотири полотна Джузеппе Дзаїса — венеційського пейзажиста XVIII століття. Неподалік стоїть комод, який належав королю Польщі. Серед експонатів — бронзова скульптура данського художника Бертеля Торвальдсена та понад 20 гобеленів XVII та XVIII століття, зокрема роботи мануфактур в Обюссоні та Парижі. Також є багато старовинних французьких меблів.

[Александра Массіна, мистецтвознавець]:

«Дуже значущий триптих Тьєполо. Це перші роботи молодого майстра, написані для приватного будинку. Вони, безумовно, серед моїх найулюбленіших. Ще я згадала б комод польського короля, який стоїть просто біля входу. Можна відзначити портрет Юдити пензля Франческо Кайро».

Багато гостей готелю не очікує побачити таку велику колекцію.

[Алессандро Кабелла, менеджер готелю]:

«Думаю, клієнти завжди трохи дивуються, бо не уявляють, скільки експонатів у нас у готелі. До того ж є ще й контраст із самою будівлею. Її збудували й відкрили 60 років тому, тому має дуже сучасний дизайн. Вона контрастує з нашою колекцією творів мистецтва, яка переважно складається з предметів XVII–XVIII століть».

Деякі експонати колекції містяться в люксах. У готелі їх 25. Побачити ці предмети можна тільки, якщо номер вільний.

За станом картин, гобеленів, скульптур та меблів постійно стежать експерти. За потреби експонати очищують або реставрують.
Коротке посилання на цю сторінку:

Готель у Римі відкрив доступ до колекції старовинних картин, скульптур та гобеленів200 дронів показали світлове шоу в нічному небі МадридаНаціональний симфонічний оркестр США зіграв на старовинних інструментахТуніська співачка хоче відродити в країні давню берберську мовуФестиваль світла прикрасив Копенгаген в останній місяць зимиУперше за 450 років вісім частин вівтаря епохи Відродження зібрали докупиМодний дім Carolina Herrera показав красу як силуДва індійські ресторани судяться через куряче каріРеконструкцію центру Каїра хочуть почати найближчими місяцями2400 троянд різних сортів привезли на виставку в Індії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: