13.03.2024
Телеканал NTD

Медитацію викладають учням старших класів в одній з австралійських шкіл

Медитацію викладають учням старших класів в одній з австралійських шкіл

У цій середній школі Таунсвілла, що в австралійському штаті Квінсленд, обідня перерва вже закінчилася, але учні..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

У цій середній школі Таунсвілла, що в австралійському штаті Квінсленд, обідня перерва вже закінчилася, але учні поки що не повертаються до класу.

Щотижня впродовж усього минулого року для школярів проводили так звані заняття з усвідомленості. Вони спрямовані на те, щоб заспокоїти розум у напруженій ситуації.

[Жасмін Гілі-Пеган, викладач]:

«Пригніченість, тривога, цифрова залежність — усе це впливає на добробут нашого наступного покоління».

Програма «Перезавантаження молодості» використовує такі методи, як медитація та глибоке дихання. Вона дає учням інструменти, які допомагають стати психологічно стійкішими.

[Жасмін Гілі-Пеган, викладач]:

«У 75 відсотків людей, які страждають на психічні розлади, процес почався у віці до 25 років. Нині як ніколи важливо, щоб ми брали активну участь у психічному та емоційному здоров’ї нашого наступного покоління».

Учителі помітили, що учні стали уважнішими. Також поліпшилася поведінка.

[Брі Кленсі, учителька]:

«Ми помічаємо, що уроки починаються набагато спокійніше. Школярі взаємодіють одне з одним набагато позитивніше. Це створює в класі спокійнішу атмосферу й дає змогу більше зосередитися на навчанні».

Школярі кажуть, що почуваються краще.

[школяр]:

«Це допомогло мені розслабитися, заспокоїтися й уникнути великого стресу».

[школярка]:

«Я відчуваю менше занепокоєння в тілі та у свідомості».

Це не перша школа в Австралії та у світі, яка застосовує таку методику. Проте фахівці зазначають, що треба зробити більше.

[Таня Дойл, працівниця Університету Джеймса Кука]:

«Практики, які допомагають усунути психологічні травми, дають змогу молоді навчитися саморегуляції та відчути себе у безпеці, дістати підтримку в класі».

Коротке посилання на цю сторінку:

Медитацію викладають учням старших класів в одній з австралійських шкілНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівТуніська співачка хоче відродити в країні давню берберську мовуОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціонМодниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у ДубаїЯк лондонський ресторан готує їжу лише з місцевих інгредієнтівЯк нещастя надихнуло мігрантку з Камеруну створити модний бренд у ЛіваніУ Киргизстані відроджують традицію носити жіночий головний убір елечек

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: