13.04.2024
Телеканал NTD

Конкурс портретного живопису NTD пройшов у Нью-Йорку

Конкурс портретного живопису NTD пройшов у Нью-Йорку

6-й Міжнародний конкурс портретного живопису NTD пройшов у Нью-Йорку. На виставці фіналістів — 60 нагороджених картин..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

6-й Міжнародний конкурс портретного живопису NTD пройшов у Нью-Йорку. На виставці фіналістів — 60 нагороджених картин у стилі реалізму. Їх написало близько 50 художників із понад 20 країн.

Завдання конкурсу, який організував міжнародний телеканал NTD, — використати цей вид мистецтва для відродження традиційних цінностей та позитивних ідеалів, таких як праведність, краса та співчуття.

Цікаво, що золотих призерів цього року журі не обрало. А ось срібну нагороду отримав триптих «Милосердя Будди». Його написали три художники з Японії і Тайваню.

[Цай Шаохан, срібний призер]:

«Ці картини дуже великі, і багато персонажів. На початку процесу проєктування, щоби поєднати всі три картини в одну, нам довелося дуже багато планувати. Кожен із нас, напевно, має принаймні 20–30 ескізів до кожної роботи».

Картина Ши Жуцзян із Тайваню під назвою «Вибір совісті в умовах політичних переслідувань» отримала премію «Абсолютний гуманізм». Шість художників також отримали нагороду за визначну техніку, а два художники — премію «Видатна молодь».

Цей портрет дівчинки, на ім’я Вівіан, здобув бронзову нагороду. Його написав Джон Дарлі. Каже, що перед цим він провів час із сім’єю дівчинки в горах.

[Джон Дарлі, бронзовий призер]:

«Я дуже вдячний за те, що NTD влаштовує такий чудовий конкурс, на якому ми всі можемо зібратися разом та насолодитися роботами одне одного. Це фантастичний час».

Також на конкурсі вручили 35 почесних грамот. Одну з них отримав Кен Гошен.

[Кен Гошен, учасник конкурсу]:

«Цей конкурс справді унікальний тим, що в ньому особливу увагу приділяють класичній естетиці та ідеалам істинної та чистої краси».

Шанувальники мистецтва могли безплатно оглянути картини фіналістів у клубі «Салмагунді».

Альбом із цьогорічними роботами випустять невдовзі після завершення конкурсу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Конкурс портретного живопису NTD пройшов у Нью-ЙоркуФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимЯк лондонський ресторан готує їжу лише з місцевих інгредієнтів10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріВікінги повернулися: на Шетландських островах урочисто спалили дракарФігури людей із сірників та пап’є-маше робить хорватський скульпторРозкішний бал-маскарад став окрасою Венеційського карнавалуРимській імперії присвятили нову виставку в Британському музеїВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрів«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: