01.10.2021
Телеканал NTD

Японія вперше за чотири з половиною роки занурилася в рецесію

Японія вперше за чотири з половиною роки занурилася в рецесію

Японська економіка занурилася в рецесію вперше за чотири з половиною роки. Такого висновку дійшли на основі..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Японська економіка занурилася в рецесію вперше за чотири з половиною роки. Такого висновку дійшли на основі даних ВВП, оприлюднених 18 травня.

Країна переживає найглибший економічний спад із часів Другої світової війни. Це відбувається на тлі спричиненої епідемією глобальної кризи, яка боляче б’є і по компаніях, і по споживачах.

Японська економіка — третя за обсягом у світі. У період із січня по березень вона впала на 3,4% проти того ж періоду минулого року. Це вже другий поспіль квартал, у якому відбувається спад.

Водночас японці відчули на собі подвійний удар. Торік у жовтні підняли податок на продаж. Потім поширилася епідемія.

Рівень безробіття в країні в березні зріс до найвищого показника за цей рік, а кількість робочих місць зменшилася до трирічного мінімуму.

За прогнозами, у період із квітня по червень становище японської економіки погіршиться. Аналітики очікують рекордного спаду розміром 22% в річному численні.

Режим надзвичайного стану в країні діяв із квітня. Тепер у більшості регіонів його скасували, проте подекуди він ще триває, наприклад у Токіо.

Уряд Японії вже оголосив про пакет допомоги обсягом трильйон доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Японія вперше за чотири з половиною роки занурилася в рецесіюПолітичний хаос у Тунісі загрожує зірвати угоду з МВФОрендувати одяг класу люкс на 14 днів: нова послуга у Великій БританіїООН: міжнародний туризм за два роки може втратити $ 4 трлнЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарств«Велика сімка» погодила податок для транснаціональних корпораційЖителі грецького острова Евбея виступають проти гігантських вітряних турбін