01.10.2021
Телеканал NTD

Німеччина занурюється в найгіршу рецесію з часів Другої світової війни

Німеччина занурюється в найгіршу рецесію з часів Другої світової війни

У Німеччині у квітні на тлі пандемії коронавірусу рівень безробіття зріс, а кількість щомісячних роздрібних продажів..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

У Німеччині у квітні на тлі пандемії коронавірусу рівень безробіття зріс, а кількість щомісячних роздрібних продажів іде на спад найшвидшими темпами за останні 13 років.

Влада попереджає, що країна занурюється в найглибшу рецесію із часів Другої світової війни, бо багато магазинів, підприємств та заводів закрито.

[Детлеф Шеле, голова Федерального агентства зайнятості Німеччини]:
«Безробіття зростає, кількість переходів на неповну зайнятість збільшується в геометричній прогресії до непередбачених рівнів, тоді як ринок праці обвалюється, а кількість нових робочих місць скорочується».

Голова Федерального агентства зайнятості каже, що для відновлення потрібні будуть кошти з резерву країни й що знадобиться приблизно 26 мільярдів євро.

[Детлеф Шеле, голова Федерального агентства зайнятості Німеччини]:
«У кращому разі, наших резервних фондів вистачить. У гіршому — їх буде недостатньо, і тоді з державних ресурсів цього року доведеться виділити 4‒5 мільярдів євро».

У березні та квітні в країні подано понад 750 тисяч заявок про перехід на скорочений день.

[Губертус Гайль, міністр праці Німеччини]:
«Рівень безробіття в цьому місяці зріс із 5,1% до 5,8%. Проте безробіття в Німеччині було би ще вищим, якби не перевірений інструмент — скорочений робочий день. Це наш найсильніший інструмент проти звільнень».

Тим часом Європейський центробанк очікує, що протистояти кризі після пандемії доведеться до 2021 року. Його очільниця Крістін Лагард зазначила, що в економіці єврозони відбувається безпрецедентний спад.

Раніше Центробанк повідомляв, що ВВП єврозони цього року може зменшитися на 5‒12%.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німеччина занурюється в найгіршу рецесію з часів Другої світової війниУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТО«Велика сімка» погодила податок для транснаціональних корпораційПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуЛідери ЄС узгодили нові санкції щодо БілорусіЕра Нетаньягу закінчилася: в Ізраїлі обрали нового прем’єраШотландія на крок наблизилася до референдуму про незалежність від Великої Британії