03.11.2021
Телеканал NTD

ОПЕК+ затвердив рекордне в історії зменшення видобутку нафти

ОПЕК+ затвердив рекордне в історії зменшення видобутку нафти

Телеконференція в Ер-Ріяді — столиці Саудівської Аравії. На ній країни-члени ОПЕК і держави-партнери затверджують рекордне зменшення..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Телеконференція в Ер-Ріяді — столиці Саудівської Аравії. На ній країни-члени ОПЕК і держави-партнери затверджують рекордне зменшення видобутку нафти на найближчі місяці.

Цю угоду ОПЕК+ уже назвали історичною, бо це зменшення — найбільше в історії.

Така потреба виникла у зв’язку з пандемією коронавірусу, через яку знизився попит на пальне й впали ціни на нафту. Як наслідок, у бюджетах найбільших нафтовидобувних країн утворилася діра. Особливо постраждав американський шельфовий видобуток, оскільки він найбільш уразливий перед низькими цінами, бо його вартість найвища.

Переговори ОПЕК+ тривали чотири дні. Зрештою затвердили зменшення видобутку на обсяг, що дорівнює 10% світового постачання нафти. У травні й червні за день видобуватимуть на 9 мільйонів 700 тисяч барелів менше.

Загалом зменшувати будуть поетапно впродовж двох років — до квітня 2022-го.

Варто зазначити, що на картель тиснув Дональд Трамп, закликаючи скоротити видобуток, щоб відновити ціни на нафту.
Коротке посилання на цю сторінку:

ОПЕК+ затвердив рекордне в історії зменшення видобутку нафтиУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 рокуЖителі грецького острова Евбея виступають проти гігантських вітряних турбінДональд Трамп подає позов на Твіттер, Фейсбук та ГуглЄврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блокуКарачі накрила пилова буря, є загибліБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарств