03.11.2021
Телеканал NTD

Бразильські студенти зробили дезінфекційну камеру для медиків

Бразильські студенти зробили дезінфекційну камеру для медиків

Студенти бразильського дослідного центру створили дезінфекційну кабінку для лікарні міста Салвадор. Медпрацівники заходять до неї наприкінці..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Студенти бразильського дослідного центру створили дезінфекційну кабінку для лікарні міста Салвадор. Медпрацівники заходять до неї наприкінці зміни, щоб знезаразити своє захисне спорядження. Вони лікують хворих на коронавірус.

[Роберту Бадару, лікар-інфекціоніст]:
«Ми знаємо, що 50% заражень медиків відбувається не під час контакту з пацієнтами, а коли вони знімають захисний одяг: шапки, рукавички й маски».

[Тайзе Баррету, лікар]:
«Дезінфекція нас захистить. І йдучи додому, ми нікого не заразимо, а вдома — рідних».

Студенти вирішили зробити кабінку, коли дізнались, що такі дезінфекційні камери є в Німеччині. Їх вони й узяли за зразок, але матеріали використали місцеві.

Ця лікарня в Салвадорі зараз опікується лише пацієнтами з COVID-19.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильські студенти зробили дезінфекційну камеру для медиківДрони допомагають на пляжах іспанським рятувальникамВ Іспанії створили перші у світі біорозкладні маскиПерший у світі надрукований на 3D-принтері міст відкрився в АмстердаміРоботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологійОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від РимаВ іспанській Малазі росте 52 види орхідей, однак ботаніки й далі шукають новіАмериканські науковці навчилися озвучувати думки тих, хто втратив можливість говоритиНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затопленоНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років тому