03.09.2021
Телеканал NTD

Човен, будинок і велосипед: латиш побудував незвичайний транспорт

Човен, будинок і велосипед: латиш побудував незвичайний транспорт

Латвійський ландшафтний архітектор Айгарс Лаузіс провів чотири роки на велосипеді, подорожуючи з Лондона до Токіо. Ця..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Латвійський ландшафтний архітектор Айгарс Лаузіс провів чотири роки на велосипеді, подорожуючи з Лондона до Токіо. Ця поїздка надихнула його на винахід. Чоловік побудував незвичайний транспорт під назвою Z-Triton. Це і триколісний велосипед, і човен, і маленький будинок.

[Айгарс Лаузіс, винахідник]:
«Можна переміщатися і по суші, і по воді. Це робить поїздку унікальною, бо аналогів такого транспорту немає. Можна по-справжньому злитися з природою».

Транспорт обладнано електромотором, акумуляторними й сонячними батареями. Повного заряду достатньо, щоб проїхати 40 кілометрів суходолом і ще десять водою. А маленький будинок замінює намет.

[Айгарс Лаузіс, винахідник]:
«У ньому можуть спати дві людини, там також є кухня, усілякі пристосування, вентилятор, лампи й таке інше. Можна заряджати різноманітні пристрої».

Винахідник уважає, що його транспорт буде корисним любителям природи, мандрівникам, а також тим, хто не хоче сидіти вдома під час карантину.

Айгарс планує зробити новий корпус човна з екологічних матеріалів і друкувати на 3D-принтері більшу частину деталей незвичайного транспорту.
Коротке посилання на цю сторінку:

Човен, будинок і велосипед: латиш побудував незвичайний транспортУ Парижі до Олімпіади-2024 хочуть розпочати роботу служби аеротаксіСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоніАеротаксі «Archer» планують вивести на ринок США у 2024 роціОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від РимаMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійЯк гливи очищають природу після лісових пожежАнглійське місто почнуть опалювати за допомогою воднюСпеціальні вулики в Австралії відстежують бджіл, заражених небезпечним паразитомУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в Лондоні