13.04.2024
Телеканал NTD

Ще один американський штат дискваліфікував Дональда Трампа

Ще один американський штат дискваліфікував Дональда Трампа

Американський штат Мен дискваліфікував Дональда Трампа. Тепер у ньому офіційно заборонено вносити ім'я Трампа до виборчих..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Американський штат Мен дискваліфікував Дональда Трампа. Тепер у ньому офіційно заборонено вносити ім’я Трампа до виборчих бюлетенів на президентських виборах 2024 року. Це другий штат США, який заборонив 45-му президентові балотуватися.

Держсекретар штату Мен демократка Шенна Беллоуз обґрунтувала своє рішення 14-ю поправкою до конституції, яка забороняє балотуватися учасникам заколоту. Вона, як і багато демократів, уважає, що Дональд Трамп добивався скасування результатів виборів 2020 року, а також підбурював своїх прихильників штурмувати Капітолій у січні 2021-го.

Передвиборчий штаб Трампа заявив, що швидко подасть апеляцію проти рішення, назвавши його «жахливим», а також «спробою вкрасти вибори й позбавити американців їхніх виборчих прав».

Раніше противники Трампа намагалися заборонити йому балотуватися в кількох інших штатах. Суди в Мічигані та Міннесоті позови відхилили. Верховний суд Колорадо рішення підтвердив.

Республіканська партія штату вже подала апеляцію до Верховного суду США з вимогою скасувати заборону.

Водночас експерти зазначають, що демократам буде нелегко обстояти рішення судів у своїх штатах, оскільки у Верховному суді США зараз працюють переважно судді консервативних поглядів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ще один американський штат дискваліфікував Дональда ТрампаУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загибліВлада Азербайджану зносить будівлю колишнього карабаського парламентуОдна пропозиція на тисячу заявок: молоді китайці не можуть знайти роботуТисячі сербів знову протестують проти результатів виборівНа Кубі закінчується паливо?Як накладні вії з КНДР наповнюють магазини світуУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажіТайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуСША внесли єменських хуситів до списку терористичних угруповань

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: