18.04.2024
Телеканал NTD

У Таїланді почалися масштабні повені

У Таїланді почалися масштабні повені

Масштабні повені почались у Таїланді. Як повідомляють місцеві медіа, перед цим кілька днів йшли зливи. Потерпають..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Масштабні повені почались у Таїланді. Як повідомляють місцеві медіа, перед цим кілька днів йшли зливи. Потерпають південні регіони країни.

У провінції Наратхіват річки вийшли з берегів і затопили дороги. Деякими з них тепер не можна проїхати.

Про загиблих повідомлень немає, але в скрутному становищі опинилися тисячі домогосподарств. Місцевим жителям влада порадила перемістити майно на пагорби.

Від повеней також постраждали три медичні заклади Наратхівату. Проте згодом вони відновили роботу.

Уряд Таїланду розпорядився, щоб армія та міністерство охорони здоров’я надали допомогу постраждалим.

Водночас департамент із запобігання та пом’якшення наслідків стихійних лих країни разом із місцевою владою працює над тим, щоб якнайшвидше осушити затоплені райони.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Таїланді почалися масштабні повеніОпозиційні сили обійшли партію Ердогана на муніципальних виборах у ТуреччиніДипломатичний скандал: працівники посольства Мексики залишили ЕквадорКонгрес США ухвалив закон, який може заборонити тіктокНа АЕС «Фукусіма-1» стався витік радіоактивної водиООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелектуБойовики-хусити виганяють з Ємену американців і британцівВ Україні новий головнокомандувачМігранти в американському штаті Аризона можуть опинитися на вулиці через відсутність фінансуванняГубернатор Флориди Рон Десантіс зійшов із дистанції та підтримав Дональда Трампа

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: