03.12.2021
Телеканал NTD

Бурдж Халіфа в Дубаї став найвищою у світі скринькою для пожертвувань

Бурдж Халіфа в Дубаї став найвищою у світі скринькою для пожертвувань

Найвища будівля світу — дубайський Бурдж Халіфа — стала своєрідною скриньку для пожертвувань. Кожен охочий може..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Найвища будівля світу — дубайський Бурдж Халіфа — стала своєрідною скриньку для пожертвувань. Кожен охочий може заплатити за зовнішнє освітлення хмарочоса. Увімкнути одну лампочку коштує близько трьох доларів США. Ці гроші йдуть на допомогу нужденним.

Зараз на ньому поперемінно сяє 1 мільйон 200 тисяч вогнів.

[Валід аль-Алі, співорганізатор благодійної кампанії]:
«Сьогодні вся вежа освітлена, — освітлена найвища скринька для пожертвувань у світі. Ми разом дамо 1,2 мільйона обідів нужденним».

Дубай — діловий центр регіону й популярне туристичне місто. Однак пандемія дуже вдарила по місцевій економіці. Багато хто втратив роботу або їхній дохід зменшився.

[Сара аль-Нуаймі, співорганізаторка благодійної кампанії]:
«Ця кампанія спрямована на людей, які живуть в ОАЕ й тепер постраждали від економічної кризи через пандемію COVID-19».

Організатори благодійної кампанії планують зібрати гроші на десять мільйонів безкоштовних обідів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бурдж Халіфа в Дубаї став найвищою у світі скринькою для пожертвуваньФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиЧорний грибок вражає індійських пацієнтів із COVID-19Австралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколіньУспішна ніша: йорданка виготовляє мило з верблюжого молокаНа вулицях Німеччини тестують безпілотні шатлиОфіс, підвішений на скелі: шотландець показав значення поняття «віддалена робота»У Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківУ вашу тару: індонезійський стартап поповнює товари першої потреби на розливФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів