03.01.2021
Телеканал NTD

9-річна малазійка пошила десятки захисних халатів для медиків

9-річна малазійка пошила десятки захисних халатів для медиків

Малазійській школярці Нур Афії всього дев'ять років, але вона щодня шиє по чотири захисних халати для..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Малазійській школярці Нур Афії всього дев’ять років, але вона щодня шиє по чотири захисних халати для медиків. Юна швачка знає, наскільки небезпечний коронавірус, тому хоче допомогти лікарям і медсестрам, які працюють у лікарнях міста Серембан.

[Нур Афія Кістіна Замзурі, швачка]:
«Було важко на душі, тому сказала мамі, що хочу допомогти».

Нур Афія шиє халати між уроками. Зараз у Малайзії навчання проходить в онлайн-режимі.

[Хаснан Бінті Худ, мама швачки]:
«Коли вона побачила фотографію медика з відділення КТ у її захисному халаті, то ще більше надихнулася. Вона сказала, що оскільки не ходить до школи, то хоче більше шити».

Мама дівчинки — кравчиня, тому Нур Афія шиє з п’яти років. З початку березня вона зробила вже 130 захисних халатів. Цього місяця планує зшити щонайменше 60.

Свої вироби дівчинка разом із мамою відвезла до двох лікарень Серембана.
Коротке посилання на цю сторінку:

9-річна малазійка пошила десятки захисних халатів для медиківКубинські майстри створюють макети авто й поїздів із будь-яких доступних матеріалівІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній МакедоніїУ Франції проходить заплив у стилі графа Монте-Крісто1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в КитаїЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїВугри в Хорватії вимирають через атлантичних блакитних крабівАрмія щурів-саперів у Камбоджі поповнилася 20-ма новобранцями