18.08.2024
Телеканал NTD

У Південній Кореї обрали імена для панд-близнюків

У Південній Кореї обрали імена для панд-близнюків

Ці двоє панд, що народилися в Південній Кореї, тепер матимуть імена. Днями ведмежатам виповниться 100 днів...

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Ці двоє панд, що народилися в Південній Кореї, тепер матимуть імена. Днями ведмежатам виповниться 100 днів. За традицією імена обирають саме в такому віці. Обоє малят — самиці. Вони народилися в зоопарку, що належить парку розваг у місті Йон’їн.

Одну панду назвали Жуй Бао, що означає «мудрий скарб». Друга тепер має ім’я Хуей Бао — «сяйний скарб». Імена допомогли обрати 20 тисяч осіб. Вони взяли участь в онлайн-заході, який організував зоопарк.

Близнюки народилися 7 липня. Маму звати Ай Бао, а тата — Ле Бао. Ай Бао приносить дитинчат уже вдруге.

[доглядач зоопарку]:

«Малята тільки почали повзати. У них розплющились очі й прорізаються зуби. Як правило, вони починають ходити в чотири місяці. Оскільки вони вже повзають, їм треба трохи більше ніж місяць, щоб почати ходити».

Щойно дитинчата почнуть добре пересуватися, їх поселять разом із мамою. Адже їм треба багато чого в неї навчитися. Потім сім’я перебереться у відкритий вольєр, і малят побачить публіка.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Південній Кореї обрали імена для панд-близнюківХудожник розмальовує стовпи електропередачі в австралійському містечкуЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваКішки пройшли подіумом на Тижні моди в ЛондоніНайбільша у світі природна ковзанка відкрилась у КанадіМоре щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого ВалентинаОзеро в Баварії стало фіолетовим через бактеріїДанські кондитери змагаються у створенні найсмачніших «карнавальних булочок»Як колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: