18.03.2024
Телеканал NTD

Підводний човен із педальним приводом візьме участь у перегонах

Підводний човен із педальним приводом візьме участь у перегонах

Німецькі студенти випробували біля Канарських островів прототип підводного човна з педальним приводом. Це своєрідний підводний велосипед,..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Німецькі студенти випробували біля Канарських островів прототип підводного човна з педальним приводом. Це своєрідний підводний велосипед, керований аквалангістом.

[Вільям Мегілл, професор Рейн-Ваальського університету]:

«Ми хотіли створити такий підводний човен, який би не завдавав шкоди довкіллю. На нашому є плавці. І ці плавці не розірвуть морську рослинність. Пропелер звичайного підводного човна обертається й працює як ніж. А в нас це схоже на те, як дайвер зачіпає ластами морське дно».

Ентузіасти планують узяти участь у своєрідних перегонах на прототипах екологічних підводних човнів. Їх планують провести в різних частинах світу, щоб привернути увагу до проблем екології.

[Вільям Мегілл, професор Рейн-Ваальського університету]:

«Навколо Канарських островів є деякі проблеми, тому ми почали саме тут».

[Євгенія Еррера, студентка]:

«Конкурс полягатиме в тому, щоб запросити кілька команд, як мінімум вісім. Не обов’язково з університетів, це можуть бути будь-які любителі дайвінгу. Вона може побудувати свій власний підводний човен із певними параметрами, за певними правилами, привезти його сюди й змагатися».

Цей проєкт розрахований на десять років. Зараз учасники перевіряють, наскільки реально змагатися на екологічних підводних човнах у відкритому морі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Підводний човен із педальним приводом візьме участь у перегонах40 котів зустрічає гостей у котокав’ярні в ІракуХудожник розмальовує стовпи електропередачі в австралійському містечкуЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваЕкзотичному Мадагаскару присвятили фестиваль орхідей у Садах К’ю в ЛондоніЯк панди граються на снігу в зоопарку у БельгіїДанські кондитери змагаються у створенні найсмачніших «карнавальних булочок»Нове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в Дубаї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: