18.05.2024
Телеканал NTD

Ураган «Отіс» налетів на курорт Акапулько в Мексиці

Ураган «Отіс» налетів на курорт Акапулько в Мексиці

Затоплені вулиці й дороги, вибиті шибки та зруйновані стіни будинків залишив по собі в Акапулько ураган..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Затоплені вулиці й дороги, вибиті шибки та зруйновані стіни будинків залишив по собі в Акапулько ураган «Отіс». Він сформувався в Тихому океані як слабкий тропічний шторм, але за 12 годин посилився до урагану п’ятої категорії за шкалою Саффіра – Сімпсона. Потім ударив по узбережжю Мексики.

[Анхель Гонсалес, водій вантажівки]:

«Це було жахливо. Дув сильний вітер. Ми бачили, як падали дерева, і нам довелося повз них проїжджати».

Ураган приніс зливи, а також вітер із поривами до 270 кілометрів за годину. Він залишив місто без електрики та зв’язку й пошкодив десятки будівель. Крім того, на ділянку дороги, що веде до Акапулько, зійшов зсув. Шосе розчищали кілька годин.

[Браян Макнодлі, дослідник ураганів]:

«Якби те саме сталося у відкритому океані, це однаково було б потужно. Та, на жаль, ураган посилився прямо перед виходом на берег. І сталося це в дуже населеному місті».

Попри швидкий розвиток подій, влада встигла попередити людей, що насувається лихо.

[Крістен Корбозьєро, експерт з ураганів]:

«Добре, що влада поширила повідомлення, бо дедалі більша потужність шторму багатьох застала зненацька».

Влада штату Герреро підготувала тимчасові притулки. 8000 армійців проводять рятувальні операції в Акапулько та надають допомогу місцевим жителям і туристам.

На думку експертів, цей ураган став найсильнішим у східній частині Тихого океану за всю історію спостережень.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ураган «Отіс» налетів на курорт Акапулько в МексиціНа Кубі закінчується паливо?Обіцяна допомога буде: ЄС погодив виділення 50 мільярдів євро УкраїніЄменські хусити завдали удару по судну свого головного союзникаСвітові ціни на какао б’ють рекордиЄменські хусити заявили про удари по двох есмінцях СШАГаїтяни шукають захисту від банд біля поліційних дільницьПетропавловськ, що в Казахстані, частково затоплений, тисячі людей евакуйовано«Відновлення правосуддя для України»: 44 країни в Гаазі підтримали створення трибуналу для Росії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: