18.04.2024
Телеканал NTD

Прем’єр Фінляндії: газопровід пошкодили навмисно

Прем'єр Фінляндії: газопровід пошкодили навмисно

Підводний газопровід і телекомунікаційний кабель на дні Балтійського моря, що сполучає Фінляндію та Естонію, найімовірніше, пошкодили..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Підводний газопровід і телекомунікаційний кабель на дні Балтійського моря, що сполучає Фінляндію та Естонію, найімовірніше, пошкодили навмисно. Про це повідомив прем’єр-міністр Фінляндії.

[Петтері Орпо, прем’єр-міністр Фінляндії]:

«За попередньою оцінкою, пошкодження не могли виникнути за нормального використання чи коливань тиску. Цілком імовірно, що вони — наслідок зовнішніх дій. Фінська влада розпочала розслідування».

Газопровід Balticconnector перекрили рано-вранці в неділю. Його довжина становить 77 кілометрів. Фінський оператор газопроводу заявив, що на ремонт можуть піти місяці.

[Петтері Орпо, прем’єр-міністр Фінляндії]:

«У неділю компанія-оператор повідомила владу, що ймовірний витік на Балтійському трубопроводі між Фінляндією та Естонією виявили о 8:10 ранку в неділю після вибуху і спричинених ним порушень. Влада спільно з прикордонною і береговою охороною розслідувала справу, і сьогодні вранці в трубопроводі виявили місця витоку. Точка витоку перебуває в економічній зоні Фінляндії».

Прем’єр-міністр заявив, що пошкодження трубопроводу непокоїть, але енергопостачання Фінляндії стабільне, і пошкодження телекомунікаційного кабелю не вплинуло на загальний зв’язок у країні.

На газ припадає 5 % енергопостачання Фінляндії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прем’єр Фінляндії: газопровід пошкодили навмисноНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомЯпонія втратила титул третьої за величиною економіки світуПравоцентрист Александр Стубб переміг на президентських виборах у ФінляндіїОпозиційні сили обійшли партію Ердогана на муніципальних виборах у ТуреччиніУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажіУ Балтиморі починають підіймати міст, що обвалився, а тіла всіх загиблих поки що не знайшлиІзраїль обіцяє, що гумдопомога не дістанеться ХАМАСуМігранти в американському штаті Аризона можуть опинитися на вулиці через відсутність фінансуванняУ Гонконгу оприлюднили жорсткішу версію закону про нацбезпеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: