18.04.2024
Телеканал NTD

Аукціон у Лондоні: куртки Майкла Джексона й Джорджа Майкла та шиньйон Емі Вайнгауз

Аукціон у Лондоні: куртки Майкла Джексона й Джорджа Майкла та шиньйон Емі Вайнгауз

Одяг, гітари та навіть шиньйони продадуть у Лондоні на щорічному аукціоні пам'ятних речей зі світу музики...

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Одяг, гітари та навіть шиньйони продадуть у Лондоні на щорічному аукціоні пам’ятних речей зі світу музики. Серед них куртки, які носили Майкл Джексон та Джордж Майкл.

[Лі Ловес, представник аукціону]:

«Наш зірковий лот — це куртка Майкла Джексона з відеореклами. Унікальний предмет одягу, зробленого на замовлення. Ви зможете перед заходом порівняти його з відео».

За куртку планують отримати до 480 тисяч доларів.

А за деякі гітари — до 145 тисяч.

[Лі Ловес, представник аукціону]:

«Маємо чудову колекцію гітар, які на концертах використовували такі музиканти, як Пол Стенлі з KISS, Ангус Янг з AC/DC і, звісно ж, Ноель Галлагер з Oasis».

Загалом на цьому щорічному аукціоні виставлять 200 лотів. Серед них шиньйон Емі Вайнгауз із кліпу You Know I’m No Good. Також продадуть сет-лист у рамці, написаний від руки вокалістом «Нірвани» Куртом Кобейном.

[Лі Ловес, представник аукціону]:

«Ми постійно бачимо дедалі більший попит на пам’ятні речі з фільмів та кліпів. З кожним роком наші продажі стають більшими, а ціни — вищими».

Аукціон пройде з 9 по 12 листопада.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аукціон у Лондоні: куртки Майкла Джексона й Джорджа Майкла та шиньйон Емі ВайнгаузВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрів10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у Луврі2400 троянд різних сортів привезли на виставку в ІндіїБолівійка перетворює використану олію на мийні засобиУ Киргизстані відроджують традицію носити жіночий головний убір елечекВедмеді, кобили й турки: парад М’ясопуст у чеському селіОсінь-зима від Dior: дім моди звернувся до перших образів одягу прет-а-портеФруктова мода: як з ананасів роблять взуттяСтаровинне іспанське ательє створює одяг та аксесуари для кіноіндустрії всього світу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: