13.04.2024
Телеканал NTD

Підлогу, якою ходив сам Шекспір, знайшли під час реконструкції

Підлогу, якою ходив сам Шекспір, знайшли під час реконструкції

«Весь світ — театр, а люди в нім — актори». Цю фразу приписують поетові та драматургу..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

«Весь світ — театр, а люди в нім — актори». Цю фразу приписують поетові та драматургу Вільяму Шекспірові.

А тепер можна доторкнутися й до підлоги, якою Шекспір, можливо, ходив. Нове відкриття зробили в англійському Норфолку під час ремонту в ратуші Святого Георгія.

У будівлі віком 600 років під новою підлогою знайшли старішу.

[Джонатан Кларк, історик]:

«Ми знаємо з документів, що підлогу не міняли. Тут така конструкція, що підлогу неймовірно складно розібрати. Також раніше провели датування за кільцями дерева. Воно підтвердило, що будівлю звели на початку XV століття».

І це відповідає часу, коли жив Шекспір. Відомий драматург був ще й актором.

В історичних документах місцевої ратуші є запис про візит акторів графа Пембрука. У цій трупі був і молодий Шекспір.

Як стверджують у театрі, цілком можливо, що він виступав саме тут.

[Тім Фітцгігем, креативний директор театру]:

«Тепер ми знаємо, що дошки під сучасним театром — це оригінальні дошки, датовані 1417–30 роками. І це справді дивовижно, бо у світі просто немає іншого театру, який міг би стверджувати, що Вільям Шекспір ходив такими дошками».

Ратуша Святого Георгія претендує на звання найстарішого чинного театру Великої Британії. Її керівництво каже, що зараз прагне зберегти старовинну підлогу ще на віки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Підлогу, якою ходив сам Шекспір, знайшли під час реконструкціїУ Данії на престол зійшов Фредерік ХДруга найбільша в історії Техасу пожежа знищує будинкиЯку країну визнали найщасливішоюТроє жителів Японії виступили проти «расової упередженості»Напередодні Великодня ціни на какао стали просто шаленимиМігранти в американському штаті Аризона можуть опинитися на вулиці через відсутність фінансуванняЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботуООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у СуданіФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомоги

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: