03.01.2021
Телеканал NTD

«Вам потрібен Бах»: органіст дає вуличні концерти в Берліні

«Вам потрібен Бах»: органіст дає вуличні концерти в Берліні

«Усе, що вам потрібно — це Бах». Таке гасло американського органіста Кемерона Карпентера. І, оскільки зараз..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

«Усе, що вам потрібно — це Бах». Таке гасло американського органіста Кемерона Карпентера. І, оскільки зараз концертні зали закриті, він вирішив виступати прямо на вулицях Берліна, де живе ось уже 10 років. Музичне обладнання перевозить на вантажівці.

Кемерон грає біля будинків для людей похилого віку. Він уважає, що стареньким бути в самоізоляції найважче.

[Кемерон Карпентер, органіст]:
«Одне із завдань мистецтва — допомагати в такі часи. Бачу в музиці саме такий ефект і сподіваюся, що іншим вона теж допоможе».

Кемерон любить Берлін і вважає, що зараз настав час відплатити його жителям добром.

[Кемерон Карпентер, органіст]:
«Дуже приємно грати для людей, які, можливо, не можуть повною мірою брати участь у культурному житті через свій фізичний стан або з інших причин».

Музикант хоче провести 30 концертів за чотири дні. Каже, що проект не потребує великих витрат, а люди дуже радіють виступам. Кемерон також шкодує, що ідея влаштовувати вуличні концерти виникла лише під час карантину, а не раніше.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Вам потрібен Бах»: органіст дає вуличні концерти в БерлініШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахМузеї Ємену відновлюють після руйнуваньУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахУ Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАРейксмузей відновив утрачені фрагменти «Нічної варти» РембрандтаФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваПольські раритети, присвячені Копернику, показали в Лондоні