03.12.2021
Телеканал NTD

Зовсім бабуся: пінгвінові Гумбольдта в британському зоопарку виповнилося 30 років

Зовсім бабуся: пінгвінові Гумбольдта в британському зоопарку виповнилося 30 років

Пінгвін Гумбольдта з кличкою Розі відсвяткувала 30-річний ювілей. Птаха живе в зоопарку британського міста Сьюербі. Зараз..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Пінгвін Гумбольдта з кличкою Розі відсвяткувала 30-річний ювілей. Птаха живе в зоопарку британського міста Сьюербі. Зараз він закритий через карантин, але доглядачі однаково влаштували для пінгвіна свято.

На честь важливої дати Розі отримала збільшену порцію риби.

[Джон Пікерінг, головний доглядач]:
«Середня тривалість життя пінгвіна Гумбольдта в дикій природі — 15‒20 років. Розі почувається дуже добре й тому дожила до 30 років. Можливо, вона найстаріший пінгвін Гумбольдта в країні».

Розі живе тут із 1990 року. Вона бере участь у програмі розведення й уже багато років успішно висиджує пташенят. Самичка ділить вольєр із пінгвінами Діоном, Пінгу й Пенні.

У дикій природі живе 12 тисяч пар пінгвінів Гумбольдта. Вони гніздяться на кам’янистих берегах Перу й Чилі, де проходить холодна Перуанська течія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зовсім бабуся: пінгвінові Гумбольдта в британському зоопарку виповнилося 30 роківУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахУ Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіЗоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польоту