03.09.2021
Телеканал NTD

Коронавірус не завадив серфінгістам ловити хвилю біля берегів Норвегії

Коронавірус не завадив серфінгістам ловити хвилю біля берегів Норвегії

У Норвегії, на відміну від багатьох інших країн, карантин не суворий. Тому поки світ бореться з..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У Норвегії, на відміну від багатьох інших країн, карантин не суворий. Тому поки світ бореться з пандемією, шанувальники арктичного серфінгу, як і раніше, ловлять хвилю біля Лофотенських островів.

[Шеннон Ейнслі, серфінгіст]:
«Я з Південної Африки. Там багато акул, а тут їх немає. І тут маю роботу, тому я живу на Лофотенських островах, займаюся серфінгом і насолоджуюся».

У Норвегії карантин запровадили в середині березня, але людям можна виходити з дому. Вони лише мусять бути в масках і дотримуватися правил соціального дистанціювання.

Тож серфінгістам не довелося ні на мить відмовлятися від свого захоплення.

Норвегія відома красивою природою, й останніми роками сюди дедалі частіше приїжджають шанувальники «холодного серфінгу». У Норвезькому морі чиста вода й хороші хвилі. А Лофотенські острови підходять тим, хто хоче усамітнитися.
Коротке посилання на цю сторінку:

Коронавірус не завадив серфінгістам ловити хвилю біля берегів НорвегіїВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian DiorУлюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкриваютьСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаБаранячі бої допомагають тунісцям тимчасово забути про безробіття й карантинні заходиОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняків