03.10.2021
Телеканал NTD

Карантин танцям не перешкода: грузинський ансамбль перейшов на онлайн-уроки

Карантин танцям не перешкода: грузинський ансамбль перейшов на онлайн-уроки

Юний танцюрист Лука відпрацьовує рухи грузинського танцю прямо вдома. Займатися йому допомагає відеозапис уроку, викладений в..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Юний танцюрист Лука відпрацьовує рухи грузинського танцю прямо вдома. Займатися йому допомагає відеозапис уроку, викладений в інтернеті. Такі знімають викладачі тбіліських шкіл при Національному балеті Грузії «Сухішвілі».

[Давид Каландадзе, батько хлопчика]:
«Через коронавірус ми всі сидимо на карантині. Мій син танцює з п’яти років і зараз займається за відеоуроком. Як батько, я дуже радий, що моя дитина має таку можливість. Ми, батьки, можливо, теж братимемо онлайн-уроки, якщо карантин затягнеться».

У Тбілісі є кілька шкіл народного грузинського танцю. У них займалося приблизно 5000 дітей і підлітків. Місяць тому школи закрили через епідемію.

[Ніно Сухішвілі, художній керівник Національного балету Грузії]:
«Ми перейшли на онлайн-уроки. Вони доступні нашим учням, а також усім, хто любить і хоче танцювати грузинські народні танці».

Для викладачів онлайн-уроки стали випробуванням. Вони кажуть, що важко не бачити учнів і не знати, зрозуміли ті пояснення чи ні. Та однаково очікують на добрий результат.

[Нуці Бежашвілі, солістка Національного балету Грузії]:
«Гадаю, це корисніше, ніж просто сидіти в ізоляції вдома без руху. Ліпше ми й далі викладатимемо онлайн. Упевнена, що діти добре сприймуть наші уроки».

Національний балет Грузії «Сухішвілі» засновано в 1945 році. Його першими керівниками було подружжя Іллі Сухішвілі та Ніни Рамішвілі. Творчий колектив уже багато років гастролює світом.

Запальні грузинські танці полюбило багато глядачів. Чоловіки-танцюристи заворожують силою, спритністю і стрімкістю, а жінки доповнюють танець м’якістю та граційністю.

У репертуарі ансамблю також є народні осетинські й азербайджанські танці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карантин танцям не перешкода: грузинський ансамбль перейшов на онлайн-урокиУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиціСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуРідкісні експонати декоративного мистецтва показали в КиєвіЗоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахПерші у світі банки виникли в МароккоУ галереї Берліна показали відновлену картину БастіаніноПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщення