03.11.2021
Телеканал NTD

Тиша в Мумбаї привабила тисячі рожевих фламінго

Тиша в Мумбаї привабила тисячі рожевих фламінго

Уже кілька тижнів Мумбай наче завмер. На вулицях немає людей і мало машин. Чисте повітря й..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Уже кілька тижнів Мумбай наче завмер. На вулицях немає людей і мало машин. Чисте повітря й довколишній спокій привабили на міське озеро тисячі фламінго.

Рожеві птахи прилітають сюди в пошуках їжі. Вони гуляють мілководдям чи просто відпочивають.

Фламінго повертаються до Мумбая щороку, але аж так багато тут їх не бачили давно. Зазвичай ці перелітні птахи з’являються на півдні й заході Індії в грудні.

Рожеві фламінго селяться великими колоніями на березі невеликих водойм і лагун. В одній колонії може бути кілька сотень тисяч пернатих.

Фламінго можуть жити біля солоних і лужних водойм, а також на високогірних озерах. Вони витримують навіть дуже несприятливі природні умови.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тиша в Мумбаї привабила тисячі рожевих фламінгоДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»У токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої панди«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian Dior