03.12.2021
Телеканал NTD

Безпечно й модно: дизайнерка прикрашає маски в’єтнамською вишивкою

Безпечно й модно: дизайнерка прикрашає маски в'єтнамською вишивкою

Під час пандемії захисні маски стали важливим аксесуаром. Однак не всім подобається їх носити. В'єтнамська дизайнерка..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Під час пандемії захисні маски стали важливим аксесуаром. Однак не всім подобається їх носити. В’єтнамська дизайнерка вирішила зробити маски привабливими. У її майстерні в Ханої створили цілу лінійку цих виробів, прикрашених традиційною вишивкою.

[До Квіен Хоа, дизайнерка]:
«Хочу перетворити засіб захисту здоров’я на витвір мистецтва. Такий аксесуар викликає інтерес і бажання його носити. Також бажаю продемонструвати в’єтнамську вишивку з її художніми й майстерними стібками».

Дизайнерка шиє маски з лютого, коли в країні почалася епідемія коронавірусу. Зараз усі мусять носити цей засіб захисту в громадських місцях.

Вишиті маски зроблено з двох чи трьох шарів бавовняної тканини, і вони захищають від крапель і пилу. Коштують 20‒25 доларів США.

[До Квіен Хоа, дизайнерка]:
«COVID-19 зупинив бізнес, торгівлю й подорожі. Значно постраждало багато в’єтнамських ремісників. Пошиття масок допомогло створити більше робочих місць для майстрів, і вони дуже раді».

Дизайнерка отримує сотні замовлень, зокрема зі США, Катару та Сінгапуру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Безпечно й модно: дизайнерка прикрашає маски в’єтнамською вишивкоюУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомЦеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудувалиУлюблений ресторан Енцо Феррарі відреставрували й знову відкриваютьМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомБіженці в Парижі поринають у світ високої модиЦикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комахУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євро