18.05.2024
Телеканал NTD

Унікальний палац Ватикану з таємною канцелярією відкрили для відвідувачів

Унікальний палац Ватикану з таємною канцелярією відкрили для відвідувачів

Для відвідувачів відчинили палац Канчеллерія в Римі. Він унікальний тим, що його вважають анклавом Ватикану, тобто..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Для відвідувачів відчинили палац Канчеллерія в Римі. Він унікальний тим, що його вважають анклавом Ватикану, тобто ним не керує Італія.

Зазвичай його зали приховані від сторонніх очей, бо всередині — один із найтаємніших офісів Святого Престолу — Папська канцелярія.

Палац збудував наприкінці XV століття кардинал Раффаеле Ріаріо. Його дядько, Папа Сікст IV, відомий тим, що замовив будівництво Сикстинської капели.

Зараз в палаці розміщені три найважливіші суди Ватикану: Римська рота, яка ухвалює рішення про анулювання шлюбів, Апостольська сигнатура, яка розглядає внутрішньоцерковні адміністративні справи, та Апостольська пенітенціарія, яка, серед іншого, видає індульгенції, тобто грамоти про відпущення гріхів.

Під час огляду будівлі гості проходять через зали з фресками, позолоченими елементами на стелях та колонами. Вони також відвідують обшиту дерев’яними панелями бібліотеку, де на початку XIX століття Наполеон зберігав імператорські архіви.

У цих залах навчаються юристи, акредитовані Римською ротою. А вкінці можна побачити невелику прикрашену фресками студію з маленьким балконом, що виходить на вулицю дель Пеллегріно.

Екскурсія завершується під землею, де розташована постійна виставка механічних винаходів Леонардо да Вінчі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Унікальний палац Ватикану з таємною канцелярією відкрили для відвідувачівМодний дім Dior показав свою осінню колекцію в Нью-ЙоркуГотель у Римі відкрив доступ до колекції старовинних картин, скульптур та гобеленівУ Великій Британії відзначають 100-річчя лялькового будинку королеви МаріїЗберегти майстерність карбування в Марокко допомагає статус Світової спадщиниОсвіта в екстремальних умовах: навчальний центр на дереві збудували в джунглях ПеруУ Ватикані реставрують центральний елемент собору Святого ПетраФестиваль світла прикрасив Копенгаген в останній місяць зими«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у ЛондоніБолівійка перетворює використану олію на мийні засоби

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: